Broń w orkiestrze

W niedzielę od godz. 10 na boisku sztucznym rozpocznie się turniej seniorów z udziałem ośmiu drużyn. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a w zawodach weźmie udział osiem drużyn. Wśród nich jest też zespół Broni. Pieniądze zebrane podczas tunieju przekazane zostaną na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jest to pierwszy tego typu turniej organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
– Wstęp na imprezę jest wolny, my również nie pobieraliśmy wpisowego od drużyn, ale mamy nadzieję, że kibice licznie przyjdą na zawody i wesprą akcje wrzucając pieniądze do puszek wolontariuszy – informuje Magdalena Tyczyńska z radomskiego MOSiR.
Do udziału w turnieju zgłosiło się 8 klubów seniorskich: Broń Radom, Zamłynie ZA Kombud S.A. Radom, Centrum Radom, Pilica Białobrzegi, Proch Pionki, Orzeł Wierzbica, Cech Piekarzy, Sokół Przytyk.
Turniej potrwa w godz. 10 – 14. Mecze rozgrywane będą na dwóch boiskach o wymiarach 40 x 64 metrów. Zespoły składać się będą z siedmiu graczy.

PODOBNE WPISY