0:1 Ciupiński 95
1:1 Demianiuk 116

Pogoń: Kozaczyński - Kwiatkowski, Borowickij, Wahab, Witkowski, Kaliszewski, Agu, Rodak, Pucyk, Guzek, Kruk.

Broń: Molęda - Rdzanek, Czachór, Kośmicki, Budziński (78 Kupiec) - Marczak, Kourou, (117 Maciejczak) Sałek (70 Dziubiński), Zietek - Jamróz, (113 Bartosiak), Ciupiński.

Piłkarze Broni grają dziś w Siedlcach z miejscową Pogonią mecz pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu Mazowsza. Będziemy dziś podawać wyłącznie aktualny wynik i najważniejsze sytuacje w meczu.

Sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów), na co dzień arbiter ekstraklasy.

Jak widać tylko pięciu zawodników Broni z podstawowego składu, Pogoń również nie zagra dziś w najmocniejszym zestawieniu.

Piłkarze zeszli już z rozgrzewki, za chwilkę rozpocznie się mecz.

16:02 – Pogoń zaczęła
2 – Pogoń egzekwowała rzut wolny na 25 metrze. Zawodnik trafił jednak w nasz mur.
8 – Kolejne dwa rzuty wolne dla Pogoni. Nasi obrońcy wyjaśniają sytuację.
9 – widać, że gospodarze podrażnieni są utratą pozycji lidera, bo w pucharze próbują udowodnić swoją wyższość. Jak na razie siedlczanie atakują, a nasz zespół czyha na kontry
15 – Gra się wyrównała, ale na razie bez sytuacji bramkowych.
24 – pierwsza dobra okazja dla Broni, strzelał Ciupiński, ale nad bramką. W odpowiedzi Pogoń, ale Molęda szybszy od napastnika gospdodarzy
33 – Broń przejęła inicjatywę. Ciupiński przy linii końcowej ograł przeciwnika, piłka odbiła się od defensora i przeszła minimalnie obojk słupka.
34 – rzut rożny dla Pogoni. Wybija Kośmicki, do piłki dopada zawodnik Pogoni, strzela….broni Wojtek Molęda. Było groźnie
42 – Ostatnie minuty z lekkim wskazaniem na Broń, która zaczęła grać dobrze.
43 – rzut wolny z 30 metra Adrian Ziętek dośrodkowuje, ale bramkarz Kozacztyński rozciąga się jak struna i łapie piłkę
45 – sędzia nic nie doliczył i rozpoczęła się przerwa.

DRUGA POŁOWA
17:02 – piłkarze wychodzą już na drugą połowę

46 – Rozpoczęła się druga połowa pucharowego meczu. Nasza drużyna bez zmian.
51 – Ziętek ładnie wypuszcza Ciupińskiego, ten sam na sam z bramkarzem, ale był minimalnie na spalonym.
55 – druga połowa senna i jak na razie bez większych emocji.
56 – Ciupiński ograł trzech obrońców i strzelił z ostrego kąta w boczną siatkę.Najlepsza okazja Broni w tej połowie
59 – Bardzo dziwna decyzja sędziów. Kozaczyński odbija piłke poza polem karnym, sędzia liniowy podnosi chorągiewkę. Powinna być czerwona kartka, a tymczasem mamy rzut wolny na 16 metrze,. Strzela Zietek, ale obok słupka
61 – zmiana w Pogoni. Witkowskiego zmienia Demianiuk
67 – świetna okazja naszego zespołu. Dośrodkowuje Budziński, a w polu bramkowym strzela Damian Sałek. Młody golkiper Pogoni końcami palców obronił strzał.
68 – jak na razie w potyczce dwóch rezerwowych składów korzystniejsze wrażenie robi Bron. Jednak do końca meczu, a co wazniejsze do końca ligi jeszcze czasu mnóstwo.
70 – zmiana. Dziubiński za Sałka. Marczak strzela wysoko nad poprzeczką.
74 – pierwsza w tej połowie dobra okazja gospodarzy. Marek kaliszewski z 7-8 metrów strzelał bardzo niecelnie.
78 – Zmiany w obu zespołach. Za Guzka wchodzi Mariusz Marczak. Zmiana w Broni. Wojtek Kupiec wchodzi za Budzińskiego
79 – Ziętek strzela z 11 metrów, dobija Jamróz w słupek, dobija Dziubiński i broni bramkarz. Co za sytuacja!
81 – po strzale Kośmickiego bramkarz przenosi piłkę nad poprzeczką.
88 – pachnie dogrywką
89 – zawodnik Pogoni przelobował Molęde i piłka odbiła się od poprzeczki. Tym razem to my mieliśmy szczęście.
90 + 2 – Koniec podstawowego czasu gry. W Siedlcach mamy dogrywkę.

DOGRYWKA
92 walka toczy się w środku boiska. Żaden z zespołów nie chce się odkryć.
95 – Goooooooooolllll dla Broni. Daniel Ciupiński z 16 metrów trafia w okienko.
99 – Ponownie Ciupiński z daleka i piłka w boczną siatkę.
100 – Adek Dziubiński ukarany żółtą kartką.
103 – Ziętek faulowany długo się podnosi. Na szczęście to nic groźnego.
104 – Kośmicki niedokładnie podał do Kupca, piłkę przejęła Pogoń i z siedmiu metrów Komosa nie trafił.
105 – mieliśmy sporo szczęscia w końcówce pierwszej części dogrywki. Piłkarze nie schodzą z boiska, uzupełniają płyny i już za moment kolejne 15 minut tego meczu

II CZĘŚĆ DOGRYWKI
106 – Strzelał Ziętek, a dobijał Dziubiński, ale pewnie broni Kozaczyński.
107 – W odpowiedzi akcja Pogoni, strzał rywali zablokowany, a dobitkę broni Molęda
110 – Po sennej pierwszej części tego spotkania, w Siedlcacvh jest teraz sporo emocji. Gospodarze próbują doprowadzić do rzutów karnych
113 – Jamróz schodzi, a za niego 17-latek Tomasz Bartosiak. Komosa przegrywa sam na sam z Molędą