Czekamy na domową wygraną

BROŃ RADOM – Start Otwock
Sobota, godz. 17 stadion Broni przy ul. #Narutowicza9
To nie będzie łatwy pojedynek. W naszym przekonaniu znacznie trudniejszy niż ostatni mecz w Poddębicach(Byczynie). Jednak kibice już od maja czekają na komplet punktów i wierzymy, że tym razem się uda. Z OKS Otwock do tej pory najczęściej wygrywaliśmy na wyjeździe, ale tu na Narutowicza też się zdarzało. W ostatnim meczu obu drużyn, w marcu 2015 roku to Broń była górą. Przegrywała już 0:1, ale w końcówce zdobyła dwa gole i mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Po wygranej z Nerem na pewno Broń jest cichym faworytem tego pojedynku. Ale nie można zapatrywać się na notowania bukmacherów, bo przecież w pojedynkach z Pilicą, Wartą Działoszyn i Oskarem też byliśmy faworytem. Naszych piłkarzy czeka trudniejszy pojedynek niż przed tygodniem, bo Ner zagrał otwarty futbol, taki jak Broń lubi grać najbardziej. Można przypuszczać, że Start będzie się bronił i będzie szukać okazji do zdobycia gola z kontrataków. To drużyna, którą cechuje bardzo dobra obrona i groźne stałe fragmenty gry. Właśnie z rzutów wolnych, rożnych, OKS strzela sporo goli. Tydzień temu ekipa z Otwocka bardzo dobrze zagrała w Łodzi z ŁKS, dzielnie broniła się do 80 minuty i potem gospodarze zdobyli gola po rzucie karnym.

Trzeba też napisać, że Start Otwock w pewnym sensie jest w naszej lidze fenomenem. Zespół spadł z ligi, ale na skutek wycofania się aż trzech zespołów, udało się uratować Start. Cały czas brakuje pieniędzy, a mimo to trener Bartosz Bobrowski, potrafi posklejać zespół do kupy. Na razie drużyna zdobyła więcej punktów niż Bron. Warto po raz kolejny przypomnieć, że szkoleniowiec OKS, to wychowanek Beniaminka Radom, były piłkarz Broni, a prywatnie kibic naszego klubu, o czym wielokrotnie mówił. Jednak na boisku nie ma sentymentów i tutaj szkoleniowiec OKS będzie chciał zdobyć komplet punktów.

Bilety na to spotkanie będzie można nabyć w dniu meczu od godz.15 w kasach od Narutowicza oraz od parku na Plantach. Ulgowy to koszt 5zł , a normalny to koszt 10zł. Ulga dotyczy uczniów do 18 lat za okazaniem legitymacji. Dzieci do 12 lat i kobiety wchodzą za darmo, jednak muszą się zgłosić po bilet „zerowy”.

Tradycyjnie na naszej stronie w sobotę od godz. 16.40 będzie można śledzić relację na żywo

PODOBNE WPISY