Juniorzy pokonali Skaryszewianką

BROŃ RADOM 1994/95 - SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW 3:1 (1:0).
Bartosiak 46, 90, Budyta 27 - Grygiel 75.

W meczu Pucharu Polski juniorzy starsi Broni pokonali drużynę klasy okręgowej. Młodszy rocznik 1996 pojechał na mecz do Orońska, gdzie do przerwy remisował 0:0.

Broń 94/95: Wnukowski - Krukowski (46 Prokop), Wróblewski, Lenarczyk (46 Pełka), Wichucki, Wojciechowski, Barankiewicz, Budyta (46 Bartosiak), Wicik, Książek (46 Nogaj), Słupek.

ZDJĘCIA TUTAJ

Wygrana cieszy, ale ci, którzy byli na meczu ze Skaryszewianką mają prawo być zniesmaczeni, bo nasi juniorzy powinni wygrać znacznie wyżej. Przez około 30 minut Skaryszewianka grała w osłabieniu, bo jeden z zawodników później dojechał na mecz, a bramkarzem był zawodnik z pola….Michał Kogut były zawodnik Broni. Zreszta byłych Broniarzy w składzie było więcej.Oprócz Koguta zagrali też Marek Lawrenc, Paweł Kocon, Michał Aleksandruk, a trenerem skaryszewian jest dobrze znany i zasłużony dla Broni trener Ryszard Ochodek.

Nasi juniorzy przez całe spotkanie mieli dużą przewagę, ale grali bardzo nieskutecznie. W 35 minuicie w poprzeczkę trafił Bartek Książek. W drugiej połowie w idealnej sytuacji w poprzeczkę trafił Tomek Bartosiak. Z kolei w 90 minucie świetnej okazji nie wykorzystał Przemysław Nogaj.