Kolejna pechowa porażka

WARTA SIERADZ - BROŃ RADOM 3:2

bramki- 27, Czarnecki, 54- Izikowski, 66- Bogołębski, 80 - Winsztal , 90 - M. Kobierski - karny

O godzinie 19.00 rozpocznie się kontnuacja przerwanego w 42 minucie wczorajszego meczu pomiędzy Wartą Sieradz. Mecz został przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych i ma być dokończony dzisiaj - to jest jedyny termin w którym mecz może być dokończony. Przypominamy, że od 27 minuty Broń prowadzi po trafieniu Czarneckiego. W dogrywce niestety górą byli gospodarze. Decydujący gol padł w 90 minucie po wątpliwym rzucie karnym.
- Piotrek Dobosz wszedł wślizgiem w przeciwnika, wybił czysto piłkę na róg i wszyscy byli bardzo zdziwieni, że arbiter gwizdnął rzut karny. To już kolejny skandal związany z decyzjami arbirów - mówi Marek Chudziński, kierownik Broni.
Zapis relacji na żywo w rozwinięciu.
ZDJĘCIA NA PORTALU NASZE.FM TUTAJ

Warta:Wlazłowski – Bartłoszewski, Mitek, Nawrocki, Sosnowski, P. Kobierski, Bogołębski, Szyc, Idzikowski, Narożnik, M. Kobierski.
Broń: Młodziński – Jakubczyk, Kupiec, Więcek, Dobosz, Leśniewski, Sałek, Dziubiński, Bojek, Czarnecki, Nowosielski.
Sędzia główny: Piotr Adamczyk z Łodzi

Mecz rozpocznie się od autu dla Broni, zostanie dogranych 5 minut pierwszej połowy, następnie 5 minut przerwy bez schodzenia do szatni i po krótkiej przerwie zostanie rozegrana druga połowa.
 45 – koniec pierwszej połowy, pięć minut przerwy. W ciągu pierwszych minut nie wydarzyło się nic ważnego, zawodnicy wchodzą w mecz.
46- rozpoczęła się druga połowa meczu
54 – tracimy gola
65-  po zdobyciu gola przez Wartę żadna z drużyn nie zagroziła powaznie bramce rywala.
66- kolejny gol dla Warty
80- gol dla Broni! Winsztal z 18 metrów z wolnego prosto w okienko!
88- Paweł Młodziński w sytuacji sam na sam wygrywa pojedynek  z zawodnikiem Warty
90- tracimy gola z rzutu karnego, bardzo kontrowersyjnego
90- koniec meczu. Szkoda przegranej. W pożegnalnym meczu ze starym stadionem Broni wygrliśmy z Wartą 3:2, w pożegnalnym meczu ze starym stadionem Warty, 3:2 wygrała Warta. Szacunek dla naszych piłkaryz za walkę po dwukrokten podórży 200 km w jedną stronę w ciągu dwóch dni. W sobotę gramu z Sokołem i ..bronimy 11 miejsca na pożegnanie z 3 ligą. Przyjdźcie wszyscy na ten mecz, by godni pożegnać ligę i podziękować zawodnikom za walkę.
Dziękujemy kierownikowi druzyny, Markowi Chudzińskiemu za pomoc w relacji .