Kolejne decyzje trenera Dariusza Różańskiego

W poniedziałek piłkarze Broni rozpoczęli kolejny tydzień przygotowań do nowego sezonu. Drużyna wzięła udział w mocnych zajęciach, najpierw na siłowni, potem na bieżni. We wtorek więcej zajęć będzie typowo piłkarskich. Powoli kształtuje się też drużyna. Wciąż pojawiają się nowi, testowani zawodnicy, a trener Dariusz Rózański podjął już pierwsze decyzje.

Z Bronią nie będą dalej trenowali, bramkarz Mateusz Złotogórski (ostatnio Concordia Elbląg), Kacper Grzela, Mateusz Gadomski (Korona Kielce), Marcel Grot (Energia Kozienice), Tomasz Bartosiak (Granat Skarżysko-Kamienna). Pod znakiem zapytania stoją występy Macieja Kencela, którego nadal kusi Pilica Białobrzegi, choć formalnie jest on po okresie wypożyczenia zawodnikiem Broni.
Spośród nowym zawodników bardzo dobre wrażenie sprawiają dwaj obrońcy, Władysław Terentiew (Polonia Przemyśl), Szymon Jagieła (zawodnik Podbeskidzia). Nieźle wypadł w sparingu i spisuje się na treningach ofensywny pomocnik, Dawid Ufir (ostatnio Warta Gorzów Wlkp). Również dobre recenzje zbiera Bartłomiej Ziemak (boczny obrońca ŁKS Łomża). Z zespołem trenują nadal Kacper Jedynak (Centrum Radom) i Patryk Kędra (Energia Kozienice), a także Kacper Rak (Łysica Bodzentyn), Kamil Kłusek (Bocheński KS).

W poniedziałek na zajęciach pojawił się bramkarz, ze szkółki Legii Warszawa, Paweł Łakota (ostatnio Motor Lublin). Dojechał też 18 – letni Kamil Sternicki (Drwęca Nowe Miasto Lub.)

Wciąż nie wiadomo, czy w Broni zostanie Przemysław Śliwiński. Nieoficjalnie mówi się, że że przebywa zagranicą.

Do zajęć wrócili już Dawid Sala, Przemysław Wicik, Dominik Leśniewski i Przemysław Nogaj. Na treningu pojawił się również Emil Więcek (testowany ostatnio przez KSZO).

Z klubem pożegnał się definitywnie Wojciech Kupiec, który postanowił zakończyć karierę. Temu zawodnikowi należą się jednak wielkie podziękowania, słowa uznania i oddzielny artykuł, dlatego o Wojtku napiszemy jeszcze niebawem.

W środę o godz. 18 nasi piłkarze zagrają z czwartoligowym Oskarem w Przysusze. Niewykluczone, że jeszcze ktoś nowy pojawi się na tym sparingu, a zapewne po nim zapadną też kolejne decyzje.

PODOBNE WPISY