k(URS) po zwycięstwo Broni

URSUS WARSZAWA - BROŃ RADOM
Piątek godz. 17
Stadion ul. gen. Sosnkowskiego


Ledwie opadł kurz po inauguracyjnej batalii z Sokołem Ostróda, a już nasi piłkarze wybierają się na kolejny mecz. Nasza Broń w piatkowy wieczór zagra z Ursusem w Warszawie. Pojedynki z "Traktorkami" zawsze są emocjonujące, ciekawe, a przy tym trudne. Jednak wiele z tych spotkań, szczególnie w stolicy kończyliśmy z kompletem punktów. Dla naszych trenerów będzie to szczególna potyczka.

W czerwcu graliśmy z Ursusem ligowy mecz. Wówczas Broń wygrała 2:0, ale pojedynek był zupełnie inny niż ten którego się spodziewamy. W czewcu Ursus już nastawiał się na grę młodzieżowcami, aby podjąć pieniądze z Pro Junior, zaś Broń musiała walczyć, bo nie była jeszcze pewna utrzymania. Teraz obie ekipy zaczynają z czystą kartą, zupełnie przebudowane. W Ursusie doszło az dziewięciu zawodników, ale również dzięwciu odeszło. Nowym trenerem jest Krzysztof Cegiełka. Zmiany nastąpiły również wstrukturach klubu.
Ursus w pierwszej kolejce zremisował u siebie z Błonianką Błonie 2:2. Remis uratował w ostatniej minucie. Jak silne są „Traktorki” przekonamy się po kilku kolejkach.

W naszym zespole atmosfera jest bardzo dobra. Sytuacja kadrowa też jest znakomita. Byc może jeszcze w piątek uda się kogoś nowego potwierdzić do gry.
Dla Michała Pulkowskiego i Wiktora Kupca, czyli naszych trenerów, ten piatkowy mecz będzie szczególny, bo obaj wracają na „stare śmieci”. Michał Pulkowski był nie tylko trenera Ursusa, ale też szkolił mmłodzież, koordynował pracę Akademii. Wiktor z kolei przez jakiś czas grał w zespole „Traktorków”.

Mecz Ursus – Broń będzie transmitowany w kanale YT. LINK
Naszą relację tekstowac ograniczymy do najważniejszych faktów.

PODOBNE WPISY