Marysia nóżkami pisze list do Mikołaja. Pomożecie?

Dziękujemy za pierwsze wpłaty na świąteczną paczkę dla Marysi Kozdry! Dziś otrzymaliśmy świeżutką fotkę, na której widać jak nasza ulubienica pisze list do Świętego Mikołaja i rysuje to co chciałaby otrzymać! 
Cały czas pomagamy! Dziś zbiórkę przeprowadzili piłkarze Broni! Wpłacają też dawni zawodnicy, a i kibice również zapowiadają swoją pomoc! Czekamy na Wasze wpłaty do 14 grudnia. Warto zobaczyć, że Marysia i jej młodsza siostra będą w święta szczęśliwe.

Szczegóły w rozwinięciu

Dziewczynka urodziła się z wadą serca. Przeszła już wiele operacji i zabiegów. Jej życie już nie raz było zagrożone. Na skutek powikłań pooperacyjnych Marysi zostały amputowane obie rączki i paluszki u jednej ze stóp. Mimo wielu życiowych dramatów dziecko jest bardzo pogodne i radzi sobie dzielnie ze swoją niepełnosprawnością.

Wiemy, że sytuacja jej rodziców nie jest najlepsza, dlatego zdecydowaliśmy się, zorganizować świąteczną paczkę dla Marysi. Piłkarze i kibice, a także prezes Artur Piechowicz zobowiązali się przeprowadzić zbiórkę pieniążków i odwiedzić rodzinę Marysi.

Mamy na to zaledwie kilka dni. Do 14 grudnia 2018 roku apelujemy o wpłacanie pieniędzy na poniższe konto z dopiskiem
„Paczka dla Marysi”.
33 1050 1793 1000 0092 0576 7628

Uwaga! Osoby, które wpłacą minimum 10 zł, wezmą udział w losowaniu klubowej nagrody – niespodzianki. (Napiszemy o niej wkrótce, a losowanie nagrody przeprowadzimy na facebooku). Oczywiście wizytę w domu u Marysi również zrelacjonujemy na naszej stronie.
Wszelkie rozliczenia wpłaty i rachunki będą dostępne dla zainteresowanych!

Bądźcie Mikołajami i pomóżcie nam zrobić Paczkę dla Marysi!

PODOBNE WPISY