Mroźny weekend z Windoor Cup

W najbliższy weekend mimo mrozów powinny rozgrzewać nas emocje z udziałem naszych namłodszych ekip, które rozpoczynają zmagania w Halowej Lidze Dzieciecej Windoor Cup. W przeszłości nasze zespoły wygrywały te rozgrywki, a jak będzie tym razem, to się okaże. W każdym razie najważniejsza jest zabawa i miłość do Broni. Jak i gdzie grają nasi mali piłkarze z roczników 2007, 2008, 2009 podajemy w rozwinięciu.

Rocznik 2009
Tutaj Broń zgłosiła jedną drużynę, którą prowadzi Ireneusz Gorczyca. Nasz zespół gra w grupie C. W niedzielę o godz. 10 chłopcy zagrają w Lipiu (powiat grójecki). Przeciwnikami Broni są: Młodzik A Radom, Młodzik B Radom, UKS Lipie, Powała Taczów, Orlik Radom.

Rocznik 2008
Trenerzy Marcin Trojanowski i Daniel Grymuła zgłosili do rozgrywek trzy drużyny. W najbliższy weekend zagra jedynie Broń C, która gra w grupie C i na pierwszy turniej jedzie do Zwolenia. Mecze turniejowo rozpoczną się w sobotę o godz. 14.30, a przeciwnikami Broni C są: Zwolenianka Zwoleń, Energia A Kozienice, Energia B Kozienice, Centrum A Radom, Centrum B Radom.

Rocznik 2007
Tutaj trenerzy Wojciech Banaczek i Marek Zakrzewski i mają sporo trenujących dzieci. Obaj szkoleniowcy uznali, że dla prawidłowego rozwoju, wszyscy zawodnicy powinni zimą grać. Dlatego Broń zgłosiła aż cztery drużyny. Dwie z nich – Broń A i Broń B trafiły do tej samej grupy C i rywalizować będą w sobotę od godz. 10 w Zwoleniu. Przeciwnikami są: Zwolenianka, Orlik Radom A i B, Beniaminek Radom. Dwie pozostałe drużyny Broni zaczną zmagania za tydzień w Szydłowcu.

Na zdjęciu rocznik 2007, który wygrał rozgrywki rok temu

Źródło własne/pełny terminarz na rozpn.pl TUTAJ

PODOBNE WPISY