Nagrody i niespodzianki

Wielu z was pewnie zastanawia się co robi i do czego służy ankieta umieszczona na naszej stronie w prawym górnym rogu.
Właśnie dziś rozpoczynamy nową zabawę z ciekawymi nagrodami. Wszak nowym sponsorem naszego klubu została Mazda, a właściwie MAZDA MOTOR LOGISTICS EUROPE. Poniżej wyjaśniamy jakie niespodzianki czekają na kibiców podczas najbliższych meczów Broni i do czego służy ankieta.

Już w najbliższa sobotę o godz. 17:00 Broń rozpocznie nowy sezon w 3 lidze. Warto zaapalować do kibiców, aby nie wyrzucali
biletów-gazetek, bo będą one numerowane. Pośród nich w przerwie spotkania będzie losowanych dziewięć nagród – niespodzianke od trzech sponsorów, Mazdy, Coca – Coli i XXL Burger. Oczywiście nagrodami nie będą najnowsze modele mazdy, czy całoroczny zestaw obiadowy:) Chodzi o niespodziankę i miłe spędzenie czasu podczas meczów naszego zespołu.

Jeśli chodzi o ankietę to tutaj nagrody będą poważniejsze, ale o nich dowiecie się dopiero z chwilą losowania. Wystarczy wypełnić ankietę i odesłać ją do nas na adres klub@bronradom.pl  Wszystkie wypełnione ankiety wezmą udział w losowaniu jawnym w siedzibie klubu 24 września. Nagrody wręczymy dzień później 25 września podczas meczu z Wartą Sieradz. Warto grać, bo to kosztuje..tylko chwilę czasu, a przy tym bez wątpienia pomoże naszej Broni.

Jeśli pytania w ankiecie są za trudne to podpowiadamy, że odpowiedzi można z łatwością znaleźć na stronach mazda.pl

PODOBNE WPISY