Nowy bramkarz i trochę młodzieży

Piłkarze Broni Radom rozegrali w środowe popołudnie mecz wewnętrzny. Trener Artur Kupiec przyglądał się grze czterech juniorów, na zajęcia dojechał też golkiper z ekstraklasowego klubu, który na razie w swoim klubie nie ma szans na grę w pierwszym składzie.

Tak jak już zapowiadaliśmy, trener Artur Kupiec będzie się w trakcie przerwy zimowej przyglądał grze kilku juniorów. Część z nich będzie trenować z seniorami aż do przyszłego tygodnia. Niektórzy być może dostaną szansę gry w meczach kontrolny w styczniu i lutym. Dopiero wówczas wiadomo będzie, czy któryś jest już gotowy, aby wskoczyć do kadry trzecioligowej. W środę z seniorami zagrali: Adrian Tuzimek (bramkarz 2002), Dominik Dujko (rocznik 2003), Adrian Kobza (2003), ado tego grona dołączy też lada dzień Damian Machajek (2002).

Na zajęciach pojawił się też golkiper ekstraklasowego klubu. Na razie jego personaliów nie będziemy podawać. Ma świetne warunki fizyczne, ale w swoim klubie był golkiperem nr 3.

– Jestem pod wrażeniem gry tych młodych zawodników. Oczywiście to jest tylko gra treningowa i mecz ligowy to już zupełnie co innego, ale właśnie w takich zajęciach powinnio dostawać szansę, zbierać doświadczenie. W przyszłym tygodniu chciałbym zorganizować jeszcze jedną taką grę wewnętrzną, nie wykluczam, że jeszcze ktoś nowy się pojawi – powiedział nam trener Artur Kupiec.