POLONIA WARSZAWA - BROŃ RADOM 3:0 (2:0)
Bramki:
Lewicki 35, 75, Kluska 45+1
Broń: Kosiorek - Derlatka, Kośmicki, Wrześniewski, Borodai, Głowacki (69 Bartosiak), Kumoch, Dias (12 Machajek), Prikhna, Kolasa (82 Zborowski), Ramirez (69 Goljasz).
Nie było niestety niespodzianki przy K6. Polonia okazała się zespołem zdecydowanie lepszym i zasłużenie wygrała z Bronią. Szkoda straty punktow, ale trzeba walczyć w kolejnych meczach. Podziękowania dla drużyny, bo ambitnie walczyła z mocnym przeciwnikiem. Podziękowania też dla kibiców którzy wraz z Powiślanką Lipsko licznie przybyli do stolicy i dopingowali Broń.
Wkrótce więcej w rozwinięciu

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO TUTAJ

Polonia udowodniła w tym meczu, że jest jedną z najlepszych drużyn w tej lidze i zasługuję na grę na wyższym szczeblu. Broń próbowała, walczyła na tyle na ile starczyło umiejętności. Do 30 minuty gospodarze praktycznie nie zagrozili bramce Kosiorka, mimo że byli w ciągłym ataku. Potem poprzeczka uratowała nasz zespół od straty gola, w 35 minucie wynik otworzy Szymon Lewicki.
Kiedy wydawało się, że ataki Polonii ostygły i Broń zaczęła sie oodgrywać…wpadł gol na 2:0. Strzał do szatni.
Na druga połowe nasz zespół wyszedł bardziej ofensywnie usposobiony, ale niewiele z tego wynikało. Defensywa miejscowych nie pozwolila na zbyt wiele.
Trzeci gol to niestety przepadkowa ręka w polu karnym. Niestety jest to czwarty rzut karny w trzecim kolejnym meczu i nad tym zespół też musi popracować.
Polonii gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w walce o awans. Nasz zespół po weekendzie rozpocznie pracę pod kątem bardzo ważnego meczu z Błonianką.