Razem dla Broni – 1 proc dla klubu!


Zima trzyma, a my przypominamy, że cały czas można pomagać klubowi i wspólnie pracować na jego sukcesy. Przypominamy, że cały czas trwa akcja pod hasłem #RazemDlaBroni. Dzięki temu, spora część kibiców opłaciła składki członkowie i może w ten sposón brać udział w posiedzeniach Walnego Zgromadzenia stowarzyszenia Broni. 
Jednocześnie przypominamy, że można przekazywać 1 procent ukochanemu klubowi. Zachęcamy do tego, aby każdy dołożył swoją cegiełkę, aby każdy miał poczucie satysfakcji, że zrobił coś dla Broni.
SZCZEGÓŁY AKCJI "RAZEM DLA BRONI" W ROZWINIĘCIU


Przypominamy, że już teraz można wypełniać składkę członkowską stowarzyszenia i opłacać składki. To tylko 100 zł rocznie. Osoby, które opłacą składki, mogą liczyć na kartę członkowską klubu, drobne gadżety.
W czerwcu po zakończeniu rundy spośród wszystkich kart członkowskich wylosujemy jednego szczęśliwca, który otrzyma z klubu wartościową nagrodę!

Można wypełniać deklaracje i pocztą, lub osobiście dostarczać je do klubu. Przelewy na cele statustowe klubu można dokonywać internetowo lub osobiście. Karty członkowskie i gadżety klubowe wyślemy również zagranicę (po uprzednim uzgodnieniu).

POBIERZ DEKLARACJĘ TUTAJ


TUTAJ (w formacie doc.)

  TUTAJ (W FORACIE PDF)

Można też oddawać 1 proc podatku na klub KLIKNIJ W BANEREK PONIŻEJ