Robert Wicik nowym prezesem klubu!

WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZO WYBORCZE
Robert Wicik, były piłkarz Broni, obecnie radomski przedsiębiorca, został nowym prezesem klubu! Został wybrany tez siedmioosobowy zarząd klubu. Obok prezesa zasiądą w nim: Marek Nowocin, Karol Gasek, Jan Panek. Sylwester Wójcicki, Jakub Osóbka, Mateusz Królikowski.
W poniedziałek udało się wybrać nowy zarząd i nowego prezesa w Broni Radom. Tydzień temu obrady walnego zgromadzenia zostały przerwane ze względów formalnych, ale dziś toczyły się w normalnej atmosferze. Cieszy na pewno fakt, że na spotkaniu byli wszyscy, którym dobro klubu leży na sercu.

więcej w rozwinięciu

Po 13 latach z klubem pożegnał się Artur Piechowicz, a także zarząd klubu, który z nim współpracował. Wszyscy wiemy, że podczas tego długiego czasu klub osiągał wiele sukcesów, choć były też porażki. Na pożegnanie prezes Piechowicz powiedział wiele ciepłych słów w kierunku swoich współpracowników, wszystkich piłkarzy i trenerów, którzy przewinęli się przez klub, a także w kierunku sponsorów, rodziców i kibiców.

– Nie żegnam się i nie odwracam się od klubu. Będę zawsze blisko, do dyspozycji i kiedy trzeba będzie, pomogę nowemu zarządowi – zaznaczył odchodzący prezes Artur Piechowicz.

Robert Wicik był jedynym kandydatem na prezesa, dostał 100-procentowe poparcie. To oznacza, że jest godny zaufania i mozna być pewnym, że otrzyma pomoc wszystkich środowisk skupionych wokół naszego klubu.

– Bardzo dziękuję wszystkim za poparcie, bo nie spodziewałem się, że tak wiele osób na mnie zagłosuje. Przed nami dużo pracy. Jest dużo do zrobienia, ale wspólnymi siłami wierzę, że będzie dobrze – zaznaczył nowy prezes Robert Wicik.

Obok prezesa zasiądą w zarządzie: Marek Nowocin, Karol Gasek, Jan Panek. Sylwester Wójcicki, Jakub Osóbka, Mateusz Królikowski. Są to osoby, które są silnie związane z klubem i chcą pracować na jego rzecz. To zarazem biznes, doświadczenie w osobie Pana Jana Panka, ale też pełna wigoru i pomysłów, młoda kibicowska krew.

Nowemu prezesowi i zarządowi życzymy powodzenia i trzymamy kciuki. Wiemy, że już jutro jest spotkanie z piłkarzami seniorskiej drużyny!
Wszyscy widzimy się w sobotę na meczu z Legią II!!!

PODOBNE WPISY