Rocznik 2001: Wygrali w urodziny kierownika

I Mazowiecka Liga rocznika 2001
JUNIOR RADOM - BROŃ RADOM 1:2 (0:1)
Bramki: Ziółko 4, Winiarski 65.

Broń 2001: Wietrzyński- Dujka D, Kępka, Dujka M, Gryz - Derleta, Winiarski , Rusak(45" Bitner), - Ziółko(56" Fituch), Zaranek, Skarbek (35" Bojek)

Piłkarze trenera Konrada tarki wygrali derbowy pojedynek. Mają już na swoim koncie 7 pkt. Po meczu odśpiewali kierownikowi drużyny Robertowi Wietrzyńskiemu "100 lat" z okazji urodzin. Poniżej szersza relacja z meczu.

• autor: Broniarz01, 2015-04-18 15:41

Po dotkliwej porażce w zeszłym tygodniu , wreszcie zainkasowaliśmy 3 punkty w bieżącej kolejce ligowej z Juniorem Radom. Przeciwnik co prawda dużo słabszy niż przed tygodniem ale zwycięstwo cieszy.

Broń : Wietrzyński- Dujka D, Kępka, Dujka M, Gryz – Derleta, Winiarski , Rusak(45″ Bitner), – Ziółko(56″ Fituch), Zaranek, Skarbek (35″ Bojek)

Bramki: 4″ Ziółko, 65″ Winiarski

Relacja w rozwinięciu:

Mimo wygranej , nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu, tym bardziej trzeba się cieszyć z trzech punktów. Szczególnie po tym co się stało w zeszłym tygodniu na pewno taka wygrana podbudowuje.. Rozpoczęliśmy mocno zmotywowani i już w 4 minucie po podaniu Damiana Winiarskiego , Ernest wyprowadza nas na prowadzenie 1:0. Brawo. Kiedy wydawało się że po zdobyciu bramki będzie grało się dużo łatwiej, okazało się że u nas to działa w dniu dzisiejszym zgoła odmiennie. To Junior w 10 minucie przeprowadził rajd lewą stroną i strzał minimalnie mija słupek naszej bramki. W 18″ rzut wolny dla Juniora , mur nasz rozbiega się za wcześnie i mamy 1:1. To była w zasadzie jedyna sytuacja bramkowa gospodarzy w tym meczu i niestety zakończona bramką. W 20 minucie mamy ładną akcję Winiara , podanie do Ernesta i strzał broni Bramkarz. Mamy jeszcze w 34 minucie rzut wolny ale strzał Michała Derlety niestety obok bramki.

I to tyle w zasadzie działo się w pierwszej połowie. Na drugą połowę wychodzimy z jedną zmianą za Kubę Skarbka wchodzi Krzysiek Bojek. Po przerwie , chyba nie będzie to jakimś dużym „fo pa” jeśli napiszę że my byliśmy stroną dominującą. Nie schodziliśmy w zasadzie z połowy gospodarzy. Rzut rożny , jeden po drugim , ale coż z tego jak czystych sytuacji nie potrafiliśmy sobie stworzyć. Dopiero w 65 minucie po doskonałym wznowieniu gry od bramki przez Filipa piłkę otrzymuje Mikołaj Bitner w swoim stylu zagrywa do Winiara a ten ogrywa obrońcę Juniora ( do niedawna naszego kolegę z zespołu) i nie marnuje takich sytuacji . Mamy 2:1 !!! 67 minuta spotkania rzut wolny wykonuje Damian Winiarski ale po jego strzale tylko rzut rożny. W ostatniej minucie jeszcze rzut wolny dla Juniora ale strzał nad bramką. Sędzia kończy mecz a my inkasujemy trzy punkty . Mecz słaby ale najważniejsze że trzy punkty idą z nami.