Rocznik 2004. Odpadli w ćwierćfinale z ŁKS

Piłkarze rocznika 2004 wzięli udział w dwudniowym turnieju Widok Cup w Skierniewicach. Nasi gracze mieli okazję między innymi ze Stomilem Olsztyn, Polonią Warszawa i ŁKS Łódź. Ostatecznie zajęli siódme miejsce. Z grupą pracują trenerzy Robert Rogala oraz Krzysztof Banaszkiewicz. 

Pierwszego dnia ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego ” WIDOK CUP 2015 „, który odbywał się w Skierniewicach chłopcy zagrali pięć spotkań. Bilans nie wyglądał najlepiej bo ” Broniarze” ponieśli cztery porażki i odnieśli tylko jedno zwycięstwo.
W pierwszym meczu chłopcy z Broni po momentami dobrej grze ulegli warszawskiej Polonii 0-3. Bramki dla ekipy ze stolicy w tym meczu wpadły w ostatnich minutach meczu po kapitalnych strzałach z dystansu. Nasz bramkarz Igor Chebdowski nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję.

Po paru minutach musieliśmy zagrać kolejne spotkanie, tym razem rywalem był ŁKS Łódź. Ten mecz obnażył wszystkie braki naszego zespołu. Po tragicznej grze przegraliśmy ten mecz 1-7 a gdyby nie skuteczne interwencje Igora mogłoby być zdecydowanie wyżej. Honorową bramkę w tym meczu strzelił Bartek Piotrowski. W III meczu zmierzyliśmy się z jednym z faworytów całego turnieju z drużyną Centra Ostrów WLKP i po dobrym spotkaniu z obu stron przegraliśmy to spotkanie 3-5 po bramkach Igora Fitucha, Bartka Piotrowskiego oraz Wiktora Chłopeckiego.
W następnym meczu chłopcy po znowu bardzo słabej grze ulegli drużynie Unii Boryszew 1-3 ( br. Wiktor Chłopecki ). w tym meczu lekkich urazów doznali Wojtek Mąkosa i Kacper Ambrozik. Urazy nie okazały się poważne i obaj chłopcy w ostatnim meczu byli do dyspozycji trenerów. V spotkaniu w turnieju i wreszcie zwycięstwo !!! ” Broniarze ” po bardzo dobrej grze rozbili zespół gospodarzy 4-0 i to był najmniejszy wymiar kary. Po dwie bramki w tym meczu strzelili Bartek i Wiktor. Tak grających chłopców jak w ostatnim meczu chcielibyśmy oglądać zawsze. Zajęliśmy piąte miejsce w grupie.

II DZIEŃ TURNIEJU ” WIDOK CUP 2015 „

Drugi dzień turnieju zaczynamy od bardzo ważnego meczu z czwartą drużyną grupy B STOMILEM OLSZTYN. To był mecz barażowy o awans do ćwierćfinału turnieju w którym nasi chłopcy spisali się rewelacyjnie. Po pełnym emocji i walki meczu pokonali drużynę z Olsztyna 3-1 po bramkach Bartka Piotrowskiego, Stasia Kozery i Maćka Urbaniaka. W tym meczu nasi chłopcy pokazali kawał bardzo dobrego futbolu. Takie mecze ogląda się bardzo przyjemnie i obyśmy częściej oglądali chłopaków w takiej dyspozycji.
W ćwierćfinale Broń zmierzyła się ze zdecydowanie najlepszą drużyną całego turnieju ŁKS – em. Po bardzo ciekawym i emocjonującym meczu drużyna z Łodzi po dwóch bramkach w końcówce pokonała naszych chłopaków 2-0. Po tym meczu Broń zebrała zasłużone gratulację od obserwatorów turnieju za stawienie czoła faworytowi rozgrywek.

Niestety po dwóch bardzo dobrych meczach naszym piłkarzom zdarzył się zdecydowanie najgorszy mecz w ich wykonaniu. Po bardzo słabej grze przegraliśmy z warszawską Polonią 0-1. Porażka w tym meczu skazała nas na grę w meczu o VII miejscu turnieju z Centra Ostrów Wlkp. Po bardzo wyczerpującym meczu, zmęczeni całym turniejem ” Broniarze ” pokonali drużynę z Wielkopolski 2-1 po bramkach Bartka Piotrowskiego po kapitalnej asyście Wiktora Chłopeckiego oraz Wojtka Mąkosy w ostatnich sekundach meczu.

W całym turnieju I miejsce zajęła drużyna ŁKS Łódź, która w finale po rzutach karnych pokonała gospodarzy imprezy Widok Skierniewice.

Naszym chłopakom gratulujemy postawy w całym turnieju i trzymamy kciuki w kolejnych turniejach.

Broń w turnieju zagrała w składzie : Igor Chebdowski, Kacper Ambrozik, Kuba Wiechecki, Karol Stępień, Staś Kozera, Bartek Piotrowski, Wiktor Chłopecki, Maciek Urbaniak, Wojtek Mąkosa, Tomek Gapczyński , Igor Fituch.

PODOBNE WPISY