Rocznik 2007: Trzy ekipy w Windoor Cup

Rocznik 2007 wystawił trzy drużyny w tegorocznych rozgrywkach Halowej Ligi Dziecięcej. Trzeba jednak zaznaczyć, że jedną grupę stanowią tutaj chłopcy z rocznika 2008, którzy toczą rywalizację ze starszymi rywalami. Walczyli oni ambitnie, ale nie dali rady w Wierzbicy. Za to dwie pozostałe drużyny wygrały wszystkie swoje mecze i zremisowały jedynie...między sobą. Trenerami tego rocznika są Wojciech Banaczek i Marek Zakrzewski.

Przypomnijmy, że Halowa Liga Dziecięca Windoor Cup organizowana dla najmłodszych roczników 2006, 2007 i 200 przez Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Jest to cykl turniejów, w których dzieci mogą zdobywać doświadczenie i jak najwięcej rywalizować z równieśnikami.
Dwie drużyny występujące w grupie B udały się do Głowaczowa, aby razem z gospodarzem Legionem oraz dwiema drużynami Mazowsza Grójec zainaugurować eliminacje do trzeciej już edycji tej ligi. Na miejsce nie dojechała drużyna Centrum Radom. Okręg podejmie decyzje w sprawie Centrum przed rundą rewanżową, która już za dwa tygodnie również w Głowaczowie.

Wyniki naszych drużyn: Broń A : z Legionem 1-0 ; z Mazowszem A 2-0 ; z Mazowszem B 6-0 ; z Bronią B 1-1. Broń B : z Legionem 2-0 ; z Mazowszem A 0-0 ; z Mazowszem B 3-0 ; z Bronią A 1-1. 

Z kolei chłopcy urodzeni w 2008 roku pojechali do Wierzbicy, gdzie gościł ich … nie Orzeł, ale wierzbicka filia AS-a Radomiak. Zagraliśmy z wielką wolą walki i ambicją, ale nie zawsze sprzyjało nam szczęście. Już za dwa tygodnie rewanże, również w Wierzbicy, ale tym razem gospodarzem będzie Orzeł.
Wyniki naszych meczów: z Talencikiem A Radom 1-2 ; z Orłem Wierzbica 0-5 ; z AS-em Radomiak Wierzbica 1-1 oraz z Talencikiem B Radom 6-0.

Źródło: Broń 2007
Fotogaleria TUTAJ

PODOBNE WPISY