Rocznik 2009. Pożyteczny mecz z Młodzikiem

Broń II Radom - Młodzik Radom 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Bramki: M. Batorski, A. Just
Skład: K. Turek - M. Batorski, A. Bomba, S. Bomba, J. Figarski, A. Grzywacz, M. Iwański, Sz. Jabłoński, B. Kędzior, B. Kucharski, A. Pastuszka, J. Więcaszek + A. Just (tylko 3 tercja)
Mecz 3x 30 minut ( ostatnia tercja w "jedenastkach" )
Kolejny pożyteczny sparing z bardzo trudnym rywalem zagrała Broń II. Przeciwnikiem był vicemistrz w I ligi radomskiej Młodzik Radom.
Dobrze wchodzimy w mecz. Pierwsze 15-20 minut z naszą przewagą i prowadzeniem. Niestety tracimy wyrównującą bramkę po bardzo dużym spalonym i do końca tej części gry nie udaje nam się odzyskać rytmu gry. Druga tercja z przewagą Młodzika, my popełniamy zbyt dużo prostych błędów i tracimy 2 bramki. Ostatnia tercja grana w jedenastkach toczona przy naszej przewadze, odrabiamy część strat ale znów popełniamy proste błędy z których jeden kończy się bramką na 2:4