Seniorzy wyjeżdżają do Grójca

MAZOWSZE GRÓJEC - BROŃ RADOM

Sobota o godz. 13
Piłkarze Broni Radom zagrają w wyjazdowym meczu towarzyskim. Przeciwnikiem będzie czwartoligowe Mazowsze Grójec. Cały czas w naszej ekipie trwają poszukiwania ofensywnych zawodników. Już wiadomo, że do zespołu nie dołączy Wojciech Wocial, którego nazwisko przewijało się w radomskich mediach.

Grójczanie są w połowie stawki czwartej ligi mazowckiej., Od kilku lat regularnie Broń gra mecze towarzyskie z Mazowszem. Rok temu dokładnie 25 stycznia również Broń grała na nowym, sztucznym boisku w Grójcu i wygrała 2:1. Kto był, ten pamięta siarczysty mróz (-13 stopni).

Nasz zespół pojedzie 18-osobowym składem. Nie zagra Wojtek Gorczyca, który na treningu stłukł mięsień. Z nowych graczy raczej zagrają Mariusz Borzęcki, Kacper Rak oraz Pako Lekgari.

– Cały czas szukamy ofensywnego zawodnika, taką typową „dziewiątkę”. Nie jest to proste zimą, bo albo ktoś jest związany z klubem kontraktem, albo po prostu chce w trzeciej lidze wręcz kosmiczne pieniądze – mówi trener Tomasz Dziubiński.

Na pewno do zespołu Broni nie dołączy Wojciech Wocial. Grający w ostatnim czasie w Pogoni Siedlce napastnik, znalazł pracę w Warszawie i będzie grał w jednym z czwartoligowych klubów. Być może jeszcze pojawi się ktoś nowy, zobaczymy co przyniesie kolejny dzień.