Sparing z Legionovią (LIVE)

LEGIONOVIA LEGIONOWO - BROŃ RADOM 1:2 (1:0)

Bramki: Koziara 14 z karnego - Kołtunowicz 77, Nogaj 78

Broń: Krupa (60 Kosiorek) - Ziemak (46 Leśniewski), Kventsar (66 Jagieła), Jagieła (46 Sala), Wicik (46 Winiarski), Kasprzyk (60 Zagórski), Dąbrowski (60 Nogaj), Czarnota II (60 Czarnota I), Napora (60 Jedynak), Śliwiński (46 Machajek), Czarnecki (46 Kołtunowicz).

Po niezłym początku Broni, w 14 minucie w dużym zamieszaniu podbramkowym sędzia podyktował mocno wątpliwy rzut karny dla gospodarzy i Patryk Koziara zamienił jedenastke na gola.
W 21 minucie w znakonitej sytuacji znalazł się Karol Kasprzyk, ale w sytuacji sam nasam uderzy nieczysto i piłka przeszła obok słupka. W 34 minucie Przemysław Wicik uderzył z rzutu wolnego w swoim sylu i golkiper Legionovii koncami palców strącił piłkę na rzut rożny. Z kolei w 36 min pierwszą groźną okazję mieli gospodarze, ale zawodnik Legionovii głową strzelał z 5 metrów i futbolówka przeszła nad poprzeczką.
Pierwszą połowę trzeba ocenić bardzo pozytywnie w wykonaniu Broni

FOTOGALERIA TUTAJ

Od dobrej okazji zaczęła drugą połowę Legionovia, ale w 49 minucie Krupa popisał się swietną interwencją i wybronił groźny strzał. Broń przycisnęła odważniej. W 71 minucie idealną okazję mieli gospodarze, ale sytuację uratowałKosiorek,
Między 60 i 70 minutą to gospodarze mieli optyczną przewagę.
W 77 minucie Dawid Sala idealnie prostopadłym podaniem uruchomił Damiana Kołtunowicza i ten strzelił perfekcyjnie obok słupka.
W 78 odwróciły się losy meczu. Legionovia straciła piłkę w środku pola, z ponad 20 metrów uderzył Przemysław Nogaj i było 1:2
Dzięki mądrej grze w samej końcówce, udało się dowieźć do końca wygraną.