Sparing z odwiecznym rywalem

W środę o godz. 18.30 naszych piłkarzy czeka szósty mecz kontrolny przed nowym sezonem. Będzie to już przedostatnia potyczka kontrolna, a potem będziemy już emocjonować się wyłącznie ligowymi potyczkami. Naszym rywalem będzie Mszczonowianka Mszczonów, w ostatniej dekadzie odwieczny rywal, z którym walczyliśmy najpierw o punkty, a ostatnio regularnie w meczach sparingowych.

Mszczonowianka w minonym sezonie zajęła drugie miejsce w czwartej lidze, ustępując jedynie Orłowi Wierzbica. Był to kolejny sezon w którym zespół ten walczył o awans do trzeciej ligi i znowu czegoś zabrakło.

W ostatnim czasie dość często Broń gra z tym zespołem w meczach kontrolnych. W przerwie zimowej doszło nawet do dwóch spotkań i oba zakończyły się takim samym wynikiem 2:1 na korzyść Broni.

Środowy pojedynek rozegrany zostanie na boisku w Sierakowicach w okolicy Skierniewic. Początek spotkania o godz. 18.30.

Na mecz nie pojadą Piotr Nowosielski i Badji Kourou. Obaj są kontuzjowani, ale również przyszłość obu zawodników co do gry w naszym klubie nie jest jeszcze rozstrzygnięta. Nowosielski jest po kontuzji i po kilku ciężkich treningach ponownie poczuł ból w kolanie. Czy będzie zdatny w najbliższych tygodniach dojść do formy? Tego na obecną chwilę nie wiemy. Jeśli chodzi o Senegalczyka Kourou to ma on problem nie tylko z kolanami, ale także z przynależnością klubową. Jego wypożyczenie z Hutnika Warszawa dobiegło końca, a sam zawodnik chce nadal grać w Broni. Sprawa trafiła do MZPN, gdzie 4 sierpnia komisja rozstrzygnie, gdzie Kourou powinien grać.

Wynik środowego sparingu Mszczonowianki z Bronią, będzie można śledzić na naszym potralu.

PODOBNE WPISY