Sparingowa sobota

GKS TYCHY - BROŃ RADOM
Sobota, godz. 13.

BROŃ RADOM JUNIORZY - STRAŻAK WIELOGÓRA

Sobota, godz. 14

W najbliższą sobotę dwie nasze drużyny zagrają mecze towarzyskie. Seniorzy wybierają się aż na Sląsk, gdzie na nowoczesnych obiektach zagrają sparing z mocnym drugoligowcem. Z kolei juniorzy grać będą z A-klasym Strażakiem Wielogóra.

GKS Tychy zajmuje szóste miejsce w drugiej lidze i ma zamiar wiosną walczyć o awans do pierwszej ligi. Klub ma do dyspozycji nowoczesny, niedawno wybudowany stadion. Mecz sparingowy rozegrany zostanie na podgrzewanej sztucznej nawierzchni. W środę „Gieksa” wygrała 2:0 z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Wszystko wskazuje na to, że w drużynie Broni pojawi się co najmniej dwóch nowych zawodników (obrońca z Ukrainy i młodzieżowiec z Agrykoli Warszawa). Jednak dokładnie napiszemy o tym podczas realcji ze sparingu, dopiero na miejscu okazę się, kto jeszcze zagra.

Z kolei w meczu juniorów trener rocznika 1999 Artur Kupiec będzie miał do dyspozycji kilku graczy z rocznika 1997 i 1998. Strażak zajmuje sióedmą lokatę w klasie A. Jeszcze niedawno trenerem tej ekipy był Marek Zakrzewski, szkoleniowiec pracujący z zespołem Broni 2007.

PODOBNE WPISY