Środa w Żyrardowie

Żyrardowianka Żyrardów - BROŃ RADOM
Środa godz. 13 boisko ze sztuczną nawierzchnią w Żyrardowie

W środę piłkarze naszego klubu rozegrają czwarty mecz sparingowy przed rundą wiosenną. Ten dzień nasi gracze spędzą bardzo aktywnie.

Żyrardowianka to obecnie lider warszawskiej klasy okręgowej. Zespół świetnie radzi sobie w meczach sparingowych z drużynami z wyższych lig. W sobotę pokonał 5:1 czwartoligową Przyszłość Włochy. W Żyrardowie wiosną piłkarze zamierzają walczyć o awans do czwartej ligi, dlatego rywal na pewno nie będzie łątwu, a sparing dla naszego zespołu okaże się pożyteczny. Przypomnijmy, że z Żyrardowianką graliśmy rok temu w Pucharze Polski i wówczas Broń wygrała 3:1.

Nie wiadomo w jakim zestawieniu na boisko wyjdzie Broń. Pewne jest to, że nie zagra kontuzjowany Czarek Zieliński. Na mecz mają dotrzeć po obozie studenckim, Arek Kościelniak, Damian Sałek i Wojtek Molęda. Po raz pierwszy w barwach naszego klubu zaprezentuje się pomocnik grający ostatnio w Koronie Kielce, Dariusz Kozubek.

Wyprawa do Zyrardowa to nie tylko potyczka dla naszych zawodników. Drużyna spędzi trochę czasu w gabinecie profesjonalnym odnowy biologicznej, saunie i na basenie, aby trochę zregenerować siły po serii ciężkich ostatnio treningów.

PODOBNE WPISY