Trenerzy kadry i szkółki Barcelony poprowadzą Broń

Marcin Sasal,aktualny trener kadry U19, Viktor Schejbal ze Slavii Praga oraz Hiszpan, Carles Romagosa Vidal pracujący niegdyś w FC Barcelona - poprowadzą w piątek zajęcia piłkaraskie z zawodnikami Broni. Zapewne dlawielu z nich będzie to duże przeżycie.

17 maja (piątek) na obiektach sportowych przy ul. Narutowicza 9 odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Trenerów i Nauczycieli Wychowania Fizycznego. W tym wyjątkowym szkoleniu wezmą udział również trenerzy Broni, ale przede wszystkim prelegenci szkoląc trenerów, prowadzić będą zajęcia z piłkarzami Broni w różnym wieku.

Trener Schejbal w oparciu o wiedzę zaczerpniętą w Slavii Praga poprowadzi od godz. 9.15 trening z grupą dzieci w wieku 7-12 lat. Godzinę później Carlos Ramagosa Vidal poprowadzi zajęcia z zespołem rocznika 1999 (trenera Sebastiana Starobrata). O godz. 12.45 w akcji zobaczymy byłego trenera Korony Kielce, Pogoni Szczecin, a obecnie kadry U19, jak prowadzi z Bronią U19, czyli zespołem rocznika 1995 (trenera Dariusza Różańskiego). Kto wie, czy podczas zajęć któryś z naszych zawodników nie wpadnie trenerwi w oko.
Fot. wp.pl (Marcin Sasal).

PODOBNE WPISY