Trening lepszy niż WF. Nabór do 2005 trwa

Często w szkołach podstawowych lekcje wychowania fizycznego są lekceważone przez nauczycieli i dyrektorów. a szczęście na treningach w Broni w roczniku 2005 i nie tylko, rozwój wszechstronny ma bardzo duże znaczenie. W ostatnim czasie chłopcy mieli bardzo ciekawe zajęcia, których zdjęcia zamieszczamy poniżej. Przypominamy, że trwa uzupełniający nabór do rocznika 2005. Trener Sebastian Starobrat przygotował specjalne niespodzianki dla wszystkich nowicjuszy.

W poniedziałki oraz w środy, trener Starobrat zaprasza na godz. 17.45 do Zespołu Szkół im. Jana Kochanowskiego. We wtorki chłopcy ćwiczą od godziny 17.45 w Publicznym Gimnazjum nr 13, w czwartki od 16.30 w Liceum Ogólnokształcącym im Stanisława Staszica, zaś w piątki o godz. 18.45 w PG nr 12.
Co ciekawe szkoleniowiec dla każdego, kto dołączy do zespołu przygotował nie lada niespodziankę. – Zapraszam wszystkich chłopców z rocznika 2005, oraz tych z rocznika 2006 co poszli o rok wcześniej do szkoły. Na każdego chłopca, który zacznie trenować czeka oryginalny komplet sportowy Broni – koszulka i spodenki – zachęca szkoleniowiec.

Więcej informacji pod numerem tel. 503663106.

Na zachętę prezetujemy zdjęcia zachęcające do podjęcia zajęć w aszym klubie.


Zdjęcia Artur Standowicz