Turniej Oldboys Cup Dzień Dziecka 2010

Informujemy, że w dniu 2010-06-01 na stadionie MOSIR przy ul. Narutowicza 9 Piłkarskie Stowarzyszenie Sportowe OLDBOYS RADOM organizuje turniej piłki nożnej żaków rocznik 1998.

Do uczestnictwa w rywalizacji zaproszone zostały dzieci z domu dziecka przy ul. Kolberga. Stawkę uzupełnią RKP 1926 Broń Radom, UKS MŁODZIK RADOM, UKS JUNIOR RADOM, RKS RADOMIAK RADOM, UKS ORLIK RADOM .Turniej będzie rozgrywany na boisku ze sztuczną nawierzchnią na dwóch boiskach równolegle. Zapraszamy wszystkich chętnych do oglądania młodych adeptów piłki nożnej na trybuny. Początek turnieju o godz.11.00
za: www.oldboys-radom.pl

Stowarzyszenie Oldboys Radom skupia piłkarzy z regionu radomskiego, którzy zakończyli już kariery lub powoli zbliżają się do końca wyczynowego uprawiania piłki nożnej. Celem jest integracja tego środowiska, a także wspieranie młodych piłkarzy z naszego regionu. Prezesem stowarzyszenia jest Jan Makowiecki, w zarządzie znajdują się dwie osoby związane z Bronią: Robert Rogala ( wiceprezes, a jednocześnie trener Broni”98) ,  Tomasz Dziubiński ( trener Broni”93, były piłkarz naszego klubu) oraz Rafał Siadaczka ( wychowanek i były piłkarz Broni). W kadrze zespołu oldboys można znaleźć jeszcze innych zawodników w przeszłości związanych z Bronią.

PODOBNE WPISY