W piątek bilety i karnety

W piątek w godz. 17-19 odbędzie się przedsprzedaż biletów na sobotni mecz Broni Radom ze Startem Otwock. Będą do kupienia również karnety na całą rundę wiosenną. Namawiamy do tego, aby nie czekać do ostatniej chwili z kupnem biletów. Więcej informacji w rozwinięciu.

Ceny biletów się nie zmieniły i nadal kosztują 10 zł i 5 zł (ulgowy). Dzieci do lat 12 oraz kobiety wchodzą na mecze Broni za darmo. wszyscy muszą pamiętać o dowodach tożsamości, numerach pesel.

Do nabycia już w piątek będą też karnety na rundę wiosenną – w cenie 80 zł i będą obejmować dziewięć spotkań na własnym obiekcie oraz ewentualne mecze Pucharu Polski i barażowe pojedynki o awans do drugiej ligi.

UWAGA! Jeszcze istotna zmiana na pierwszy mecz ze Startem. Bilety będą w kasie hali MOSiR, gdyż od strony Narutowicza cały czas jest lodowisko i do soboty nie zostanie ono złożone. Wyjątkowo na ten mecz wszyscy kupią wejściówki na trybunę B od strony parku. Jedynie dziennikarze oraz osoby posiadające karty VIP, obejrzą mecz od strony Narutowicza. Za te niedogodności przepraszamy.

W sobotę dwie godziny przed meczem czyli od godz. 13.30 będzie też otwarta kasa od strony parku.

PODOBNE WPISY