Wpadnijcie na ostatni taniec

BROŃ RADOM - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
Sobota godz. 17
Stadion ul. Narutowicza 9
 
To już ostatni akcent sezonu 2021/22 dla naszej drużyny. Na szersze podsumowanie jeszcze przyjdzie czas, ale chcemy zaprosić kibiców do przyjścia na mecz i podziękowania drużynie za te rozgrywki. Zagramy z Sokołem Aleksandrów Łódzki, który niestety już kilka kolejek wcześniej pożegnał się z trzecią ligą. 

 Tego meczu nie ma sensu jakoś dogłębnie zapowiadać. Cieszymy się, że za rok ponownie zagramy w III lidze. Ten tydzień na treningach pracowało się drużynie o wiele lepiej, już bez większej presji. Szkoda, że w sobotę nie zagra aż sześciu zawodników, bo kontuzje zatrzymały Matheusa Diasa, Bartosza Olszewskiego, Jakuba Zborowskiego, Olega Borodaja, Michała Wrześniewskiego, a za kartki pauzować będzie Igor Kośmicki. 

Prawdopdobnie dla niektórych ten mecz będzie pożegnanie, a dla innych szansą na nowy kontrakt. O nowym sezonie będziemy jeszcze pisać, ale już możemy delikatnie zdradzić, że perspektywy gry w Broni będą arcyciekawe. 
 
Przy odrobinie szczęścia wygrana może dać naszej drużynie ostatecznie ósme miejsce na koniec sezonu…co jeszcze dwa tygodnie temu było w sferze marzeń. 
 
Sokół Aleksandrów Łódzki w sezonie 2009/10 grał w II lidze. Potem nieprzerwanie przez 12 sezonów grał w III lidze i nie licząc ostatnich dwóch sezonów zawsze był to silny zespół grający w czołówce. To klub mający fajnych działaczy i kibiców, gdzie Broń zawsze w fajnej atmosferze była przyjmowana na obiekcie im. Włodzimierza Smolarka. Życzymy powodzenia i jak najszybszego powrotu do III ligi.

Relację tekstową z ostatniego meczu w tym sezonie będziemy przeprowadzać na naszej stronie  

PODOBNE WPISY