Wygrana z Ursusem w Warszawie!!!

URSUS WARSZAWA - BROŃ RADOM 0:2 (0:2)
Bramki:  Kielak 18, Leśniewski 36

Bardzoo dobry mecz rozegrali dziś nasi piłkarze. Pokonali na wyjeździe Ursus 2:0. Można tylko żałować, że wynik był taki niski, bo sytuacji na podwyższenie rezultatu było sporo. Cała drużyna zasłużyła na wielkie brawa.
Więcej o meczu w rozwinięciu
Wkrótce zdjęcia i wideo

To był zdecydowanie najlepszy mecz Broni w tym sezonie. Liczba stworzonych sytuacji, skoncentrowana obrona i walka na „tyłkach” przez 90 minut. Taką Broń chcielibyśmy wiedzieć zawsze. W pierwszej połowie rywal poza jednym strzałem zablokowanym przez Szymka Jagiełę, nie zagroził bramce Konrada Zacharskiego. W drugiej połowie Ursus miał dwie okazje, ale bardzo dobrze zachował się wspomniany golkiper Broni.
Tymczasem nasz zespół zdobył przed przerwą dwie bramki, a w całym meczu zmarnował jeszcze kilka świetnych sytuacji. Szkoda w drugiej połowie okazji Przemka Śliwińskiego, bo bardzo chciał się przełamać!
Na pochwałę zasługują wszyscy, ale dziś oprócz bramkarza szczególnie trzeba pochwalić Dominika Leśniewskiego i dwóch Hiszpanów. Elian de la Nuez zagrał znakomicie, asystował przy drugiej bramce. Natomiast Carlos Saavedra w obronie rozumiał się dziś doskonale z partnerami i zagrał bezbłędnie!
Za tydzień mecz z jeszcze mocniejszą Polonią! Z taką grą na Konwiktorskiej też możemy poszukać punktów.