Wylicytował trening, odwiedził naszych piłkarzy!

Paweł Muszyński całkiem niedawno wylicytował wspólny trening z Bronią Radom. W środę odwiedził naszych piłkarzy, odebrał też klubową nagrodę.
Pan Paweł dziś mieszka w Warszawie. W przeszłości przeszedł wszystkie szeble trampkarsko juniorskie w naszym klubie. Grał w roczniku 1980 na pozycji bramkarza. jak sam twierdzi, sentyment pozostał.

Więcej w rozwinięciu

FOTOGALERIA TUTAJ

WIDEO TUTAJ

– Znam prezesa Roberta Wicika i jak zobaczyłem, że będzie prowadził ten klub, to stwierdziłem, że dołożę coś od siebie – mówi pan Paweł.

Do dziś amatorsko gra w piłkę nożną. Uczestniczy w znanym projekcie piłkarskim „Kartofliska.pl”. Bywa rzadko na meczach Broni w Radomiu, ale częściej na wyjazdach. Choćby ostatnio  Grodzisku, czy na Ursusie.

W środę przyjechał na trening drużyny. Nie zdecydował się na atywny udział na boisku, ale wraz z prezesem Robertem Wicikiem odwiedził szatnię, przywitał się z piłkarzami, a być może następnym razem przebierze się i trochę pobroni. Otrzymał klubową koszulkę i świeżutkie gadżety. Kapitan zespołu, Paweł Młodziński wręczył Panu Pawłowski rękawice bramkarskie.

Wkrótce wywiad wideo

PODOBNE WPISY