Zaczyna się walka o życie

OSKAR PRZYSUCHA
BROŃ RADOM

SOBOTA, GODZ. 14
Stadion przy ul. Radomskiej w Przysusze

Rusza piłkarska wiosna w trzeciej lidze łódzko - mazowieckiej. Dla zespołu Broni rozpoczyna się walka o życie, o utrzymanie i przetrwanie klubu w 90 rocznicę powstania. Piłkarze muszą zdać sobie sprawę, że praktycznie każdy mecz będzie rozgrywany pod presją, z przysłowiowym nożem na gardle. Zespół jest dobrze przygotowany, potrafi rywalizować z każdym w tej lidze. Warunek jest tylko jeden: trzeba każdego rywala traktować poważnie, tak jakby od tego meczu zależała dalsza przyszłość.

Na koncentrację i motywację zwracamy uwagę piłkarzom, bo mamy świeżo w pamięci początek rundy jesiennej. Zarówno w meczach z Wartą Działoszyn, Oskarem Przysucha, jak i Pilicą Białobrzegi – Broń wyszła na boisko tak jakby miała już w kieszeni pewne trzy punkty. Niestety tak nie będzie. Właśnie takie mecze jak derby lokalne z Oskarem, będą w tej rundzie najtrudniejsze. Broni nikt nie opdpuści i nikt nie będzie się litował.

O RYWALU PISALIŚMY TUTAJ
Początek spotkania o godz. 14. Oskar zagra w najmocniejszym składzie nie licząc kontuzjowanego wcześniej Pawła Kowalczyka. Z kolei w zespole Broni zabraknie Adriana Dziubińskiego. W sumie w wyjściowym składzie możemy zobaczyć aż pięciu nowych zawodników. Na ile zimowe wzmocnienia w naszym klubie okażą się przydatne, tego będzie można przekonać się w już w sobotę.

W SOBOTĘ OD GODZINY 13.30 RELACJONOWAĆ BĘDZIEMY NA ŻYWO TUTAJ

Uwaga! Zbiórka kibiców i wyjazd na mecz o godz. 13 spod stadionu Broni!

PODOBNE WPISY