Zapowiedź 18 kolejki

 
Trzecia kolejka wiosny będzie obfitowała w ciekawe spotkania, a biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki – może zakończyć się także niespodziewanymi wynikami. A rywalizacja- szczególnie biorąc pod uwagę wyniki Broni, staje się coraz ciekawsza.

 

 
Narew Ostrołęka- Pogoń Siedlce ( jesienią- 3:3), niedziela, 15.00 – Na papierze wszystko wydaje się proste- lider jedzie do przetrzebionej personalnie drużyny Narwi. Jednak wygrana ostrołęczan z Mazurem zapowiada, że mogą nie być bez szans w pojedynku z liderem. To będzie pierwszy wyjazdowy mecz Pogoni wiosną i to ona będzie faworytem. Dla kilku piłkarzy Pogoni- z Grzegorzem Wędzyńskim na czele, będzie to szczególny mecz- jeszcze niedawno występowali w barwach Narwi.
Radomiak Radom- Mazur Karczew (0:0), sobota, g.15.00 – To będzie najciekawszy pojedynek kolejki w którym zmierzą się drużyny z czołówki, mające tyle samo punktów. Radomiak nabiera rozpędu, czego nie można powiedzieć o Mazurze, który przegrał oba wiosenne spotkania. Jeśli przegra i tym razem, może już stracić szanse na awans. To samo dotyczy Radomiaka. Zapowiada się na bardzo ciekawy pojedynek ze wskazaniem na Radomiaka, choć każdy wynik będzie możliwy.
Włókniarz Zelów- MKS Kutno ( 2:2), sobota, g.15.00 – Włókniarz walczy o utrzymanie, MKS będzie chciał zdobyć pierwsze punkty wiosną, aby podobnie jak Radomiak i Mazur, nie stracić szans na awans.  Wynik tego meczu jest otwarty, choć teoretycznie to Kutno powinno być drużyną zwycięską.
 
Sokół Aleksandrów Łódzki – Ceramika Opoczno ( 0:1),  sobota, g.15.00- Jesienią wygrała Ceramika, która jako beniaminek dobrze rozpoczęła sezon. Jednak w Rudzie Bugaj to Sokół nie powinien mieć problemów ze zdobyciem trzech punktów- wiosną rozgromił już u siebie 5:1 Pilicę, z którą tydzień temu Ceramika zremisowała.
Legionovia Legionowo – KP Piaseczno ( 0:1) , sobota, g.16.00 – Legionovia spisuje się dobrze na początku rundy wiosennej, Piaseczno osłabione personalnie, każdy zdobyty punkt będzie traktowało jako sukces. Legionovia nie powinna mieć problemów z wygraną.
Concordia Piotrków Tryb. – UKS SMS Łódź (0:0), sobota, g.16.00 – Concordia zagra trzeci mecz u siebie ( jesienią dużą część rundy grała na wyjazdach z powodu remontu stadionu i niestety, może to być ostatni mecz w lidze.  Z powodów finansowych drużyna może być wycofana z rozgrywek. Trudno spodziewać się w takiej sytuacji motywacji do zwycięstwa piotrkowian.
Ursus Warszawa – Warta Sieradz (2:0), sobota g. 11 – To będzie bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów. Obie drużyny rozpaczliwie walczą o ligowy byt, obie też lepiej spisują się wiosną niż w pierwszej rundzie. Warszawianie w sobotę przełamali się pokonując MKS Kutno. Ekipa Warty wcześniej sprawiła niespodziankę w Radomiu, zwyciężając Radomiaka.

 

PODOBNE WPISY