Znamy grupy

Już w najbliższy piątek (tj.31.07.09r.) rocznik 1994 oraz 1995 pojadą na międzynarodowy turniej piłkarski "Remes Cup". Choć uroczyste rozpoczęcie turnieju odbędzie się dopiero jutro to już od kilku dni na oficjalnej stronie turnieju widnieją rozlosowane grupy.

Podopieczni trenera Marcina Krzoska (rocznik 1994) zmagać się będą w grupie B z Litewskim „Junavos Kono Kulturos Ir Sporto Centras”, K.S Cuiavią Inowrocław, MBKS Victorią Bartoszyce, MUKSem Wolsztyn oraz z Wodzisławską Akademią Piłkarską.

Pierwszy mecz Broniarze z rocznika 1994 rozegrają z Litwinami następnego dnia przyjdzie czas na Wodzisławską Akademię Piłkarską, którą równie dobrze można nazwać Odrą Wodzisław oraz na MUKS Wolsztyn. Trzeciego dnia z samego rana zagrają z KS Cuiavią Inowrocław, natomiast rozgrywki grupowe zakończą meczem z MBKS Victorią Bartoszyce.

Więcej informacji można uzyskać na stronie rocznika 1994 bądz na stronie Remes Cup.

Drugim rocznikiem wyjeżdzającym na turniej są chłopcy urodzeni w 1995 roku, którzy w Oplenicy prowadzeni będą przez trenerów Dariusza Różańskiego, oraz Ireneusza Gorczycę. Broń ’95 w grupie ma 7 zespołów ze względu na wycofanie się kilku drużyn już po rozlosowaniu grup. Tak więc zmierzą się z KS Gal-Gaz Galewice, MOSiR Bielsk Podlaski, MKS Ciechanów, MUKS Wolsztyn, Pogoń-Ekolog Zduńska Wola oraz SKS Bałtykiem Gdynia.

Meczem otwierającym ich zmagania grupowe będzie pojedynek z KS Gal-Gaz Galewice, następnie tego samego dnia zmierzą się jeszcze z MKS Ciechanów. Drugiego dnia turnieju na drodze Broniarzom staną Pogoń-Ekolog Zduńska Wola oraz MUKS Wolsztyn. Ostatniego dnia meczów grupowych Broń’95 zagra z MOSiRem Bielsk Podlaski oraz z SKS Bałtyk Gdynia.

Więcej informacji można uzyskać na stronie rocznika 1995 bądz na stronie Remes Cup.

Obydwu rocznikom życzymy wygranej na turnieju oraz dobrej zabawy.

PODOBNE WPISY