W poniedziałek powrót z urlopów. W kadrze dojdzie do sporych zmian!

Koniec laby, czas do pracy 🙂 Żywot piłkarzy i trenerów nie jest do pozazdroszczenia, bo kiedy większość Polaków zaczyna wakacje i urlopy, to piłkarze zaczynają przygotowania do sezonu. Nasza Broń na pierwszym treningu spotka się już w poniedziałek, 3 lipca.

Latem czasu na przygotowania nie jest zbyt wiele, a trener Dominik Bednarczyk znacząco przebuduje kadrę, więc w tych najbliższych tygodniach sporo się będzie działo.
Wiadomo już kto nie zagra w Broni. 31 czerwca umowy skończyły się kilku graczom i szkoleniowiec już wcześniej dał tym zawodnikom wolną rękę w poszukiwania klubów. Serdecznie dziękujemy za grę Michałowi Kielakowi, Marcinowi Szymczakowi, Kacprowi Pietrzykowi, Kajetanowi Jendryczce, Piotrowi Goljaszowi, Jakubowi Piotrowskiemu, Jakubowi Mydłowieckiemu i Zenkowi, czyli Xahne Giorgio Reid. Wypożyczenie z Młodzika skończyło się Bartłomiejowi Nowakowi i będzie on szukał klubu na wyższym szczeblu (ma zaproszenie z Górnika Łęczna). Zaproszenie na testy w innych klubach otrzymali Kamil Odolak, Hubert Derlatka, Maciej Knap i Konrad Kargul Grobla i będziemy informować o ewentualnych dalszych ubytkach.
Osobny akapit trzeba zostawić dla Mirosława Peresady. Trener bramkarzy, wieloletni szkoleniowiec, niegdyś wyśmienity zawodnik, zdecydował o rezygnacji z pracy w sztabie szkoleniowym. Panie Mirku! Czapki z głów i wielkie podziękowania za wiele lat pracy!
W poniedziałek na treningu pojawi się potencjalny nowy szkoleniowiec golkiperów. W pierwszym tygodniu pojawi się też kilku nowych graczy. Niektórych trener Dominik Bednarczyk zna i nie będzie zbytnio testować i jeszcze w tym tygodniu podpiszą oni umowy. Na razie będziemy wstrzymywać się od podawania nazwisk, aż do podpisania umów. Rozmowy z kolejnymi graczami trwają. Apetyty rosną, mogą pojawić się niespodzianki.
W sobotę, 8 lipca o godz. 11 Broń zagra pierwszy mecz kontrolny. Zagra na wyjeździe z drugoligową Stalą Stalowa Wola.

PODOBNE WPISY