Broń Radom bez trenera!

Mamy smutną informację. Tomasz Jasik nie jest już trenerem naszej trzecioligowej drużyny. Szkoleniowiec dziś rozwiązał umowę, a od 1 grudnia będzie pracować w jednym z ekstraklasowym klubie. Gratulujemy trenerowi i życzymy mu powodzenia w osiąganiu kolejnych sukcesów na zawodowej ścieżce.
(więcej w rozwinieciu)
WYWIAD Z TRENEREM TUTAJ

– Dla mnie, młodego trenera pojawiła się oferta z kategorii tych nie do odrzucenia. W piłce nożnej taka oferta może się już nie pojawić. Jest mi ogromnie przykro rozstawać się z Bronią, bo to świetny klub i udało nam się jesienią stworzyć bardzo fajny zespół. Życzę drużynie, klubowi, całej społeczności wszystkiego najlepszego – powiedział trener Tomasz Jasik. Szkoleniowiec nie chciał na razie zdradzać do jakiego klubu się przenosi.

Przypomnijmy, że Tomasz Jasik pracował w Broni od 24 sierpnia 2021 roku. Prowadził zespół w 15 kolejkach. Drużyna pod jego wodzą zdobyła 24 punkty. Młody szkoleniowiec szybko dał sie poznać jako niezwykle zdolny, bogaty w wiedzę trener. Potrafił znaleźć nić porozumienia z zawodnikami. Zadowoleni z pracy Jasika byli włodarze klubu, szybko też przekonał do siebie kibiców.
Obowiązki pierwszego trenera przejmuje póki co, Mikołaj Łuczak, dotychczasowy asystent.

PODOBNE WPISY