Odwrócić prawidłowość z Traktorkami

BROŃ RADOM - URSUS WARSZAWA
Środa godz. 18
Stadion Broni, ul. Narutowicza 9Przed nami kolejne fantastyczne widowisko. Czeka nas ciężka bitwa, trudny przeciwnik, ale bardzo ważny mecz. Moożna powiedzieć, że o przysłowiowe sześć punktów. Czekamy na przełamanie Broni. Bo jak dotąd w ostatnim dziesięcioleciu nasz zespół z Ursusem wygrywa w Warszawie, ale przegrywa u siebie.

Po pierwszej wiosennej kolejce Ursus i Broń miały chyba najwięcej powodów do radości. Traktorki gładko i wysoko pokonały ekipę Warty Działoszyn 6:1. Co ciekawe to rywale prowadzili 1:0, ale potem strzelała już tylko drużyna z Warszawy.

Z Ursusem zawsze grało się Broni ciężko. Zwłaszcza w ostatnich latach przy ul. Narutowicza, kiedy mecze były o poważną stawkę, a w grę wchodziła nawet walka o awans. Najpierw 0:4, potem 0:3. O tych pojedynkach każdy chciałby zapomnieć. Za to miło wspominamy jesienny pojedynek. Broń wygrała w Warszawie 1:0 po golu Bartka Kaszubowskiego. MIała jeszcze kilka innych świetnych okazji, między innymi słupek.

ZOBACZ JESIENNE SPOTKANIE URSUS – BROŃ TUTAJ

Liczymy, że jeśli nasz zespół zagra z takim zaangażowaniem i z taką koncentracją jak w Przysusze, to powinno być dobrze. W tej chwili Broń traci do Ursusa siedem punktów. W przypadku wygranej strata naszej drużyny do bezpiecznej strefy zmniejszyłaby się do czterech „oczek”. Stawka meczu jest więc bardzo wysoka.

Zapraszamy kibiców na mecz i zachęcamy do głośnego dopingu. Wiemy, że zespół w Przysusze miał za plecami 12 zawodnika i ten głośny doping bardzo pomógł w drugiej połowie. Wierzymy, że teraz będzie podobnie.

Początek spotkania o godz. 18.

RELACJĘ TEKSTOWĄ NA ŻYWO BĘDZIE MOŻNA ŚLEDZIĆ NA NASZYM PORTALU OD GODZ. 17.40

PODOBNE WPISY