Porażka z Chełmianką

BROŃ RADOM - CHEŁMIANKA CHEŁM 0:2 (0:1)
Bramki: Czułowski 13, Uliczny 90
Broń: Więckowicz - Sala (46 Nogaj), Gorczyca (57 W. Kupiec), Kventsar (80 E. Warych), Stefański, Paterek (70 Machajek), Czarnota (57 Winiarski), Możdżonek, Imiela, Nowosielski (46 Leśniewski), Śliwiński (65 Wicik)

Piłkarze Broni rozegrali mecz towarzyski z Chełmianką Chełm. Nasz zespół przegrał to spotkanie, ale trzeba przyznać, że gra momentami wyglądała nieźle i był to bardzo pożyteczny sprawdzian.

W 9 minucie dobrą okazję miała Broń. Po dośrodkowaniu Piotra Nowosielskiego, głową strzelał Imiela, ale był minimalnie na spalonym.
Chwilę później to goście zdobyli gola. Po dośrodkowaniu, Patryk Czułowski głową trafił nad interweniującym Więckowiczem.

Broń grała nieźle a w 33 minucie powinno byc 1:1. W sytuacji sam na sam, Konrad Paterek trafił w bramkarza gości.
W 39 minucie Piotr Nowosielski uderzał z 17 metrów z rzutu wolnego, piłka minimalnie przeszła nad poprzeczką.

Na początku 2 polowy dwiema dobrymi interwencjami popisał się testowany młody bramkarz Broni. W 75 minucie goście zdobyli bramkę, ale strzelec był na spalonym. W 81 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, Wojtek Kupiec głową strzelił tuż nad poprzeczką.
W samej końcówce ponownie Chełmianka miała sytuacje sam na sam, ale górą był golkiper Broni. Niestety chwilę później popełnił błąd i goście podwyższyli rezultat.