Prezydent się zgodził

Prezydent Andrzej Kosztowniak podjął dziś decyzje o tym, że kibice zobaczą derby Radomia. Tak przynajmniej można wnioskować czytając radomskie serwisy internetowe, bo póki co, żadne oficjalne pismo dotyczące tego spotkania i zgody na organizację meczu z kibicami jeszcze nie doszło do klubu. Trzeba jednak wierzyć, że zgoda jest.

Cieszy na pewno fakt, że piłkarze obu drużyn nie zagrają przy milczących, pustych krzesełkach, bo to jest zabójstwem dla tak szlagierowego spotkania. Na przeszkodzie może jeszcze stanąć wojewody mazowieckiego, który może zakazać organizowania tej imprezy masowej, ale…nie musi. Przypomnijmy też, że cały czas na gospodarzy nałożyny jest przepis ŁZPN o zakazie wpuszczania ZORGANIZOWANEJ grupy kibiców gości. Co w przypadku derbów Radomia, wcale nie oznacza, że meczu nie obejrzą fani Radomiaka.

W najbliższych dniach poinformujemy jak będą rozprowadzane bilety i gdzie je kupić. Derby Radomia, pomiędzy Bronią, a Radomiakiem, już 5 czerwca na stadionie przy ul. Struga 63.