Przygotowania do Piaseczna

Wszyscy zdrowi, nie ma kartkowiczów, piłkarze w świetnych humorach przygotowują się do najbliższych meczów. Mobilizacja jest ogromna, bo drużyna wskoczyła na fotel lidera, zdobyła to o co walczyła bardzo długo, ale teraz również ciężkie zadanie, aby to miejsce obronić. Na sobotni mecz mobilizują się też kibice obu drużyn. Przypomnijmy, że pojedynek z MKS Piaseczno rozpocznie się o godz. 17 w najbliższą sobotę.

Trener Artur Kupiec ma o wiele lepszą sytuację niż tydzien wcześniej przed meczem z Naprzodem w Skórcu. Wówczas nie mogli z różnych przyczyn zagrać Michał Kula, Dawid Sala, Norbert Korcz, Maciej Załęcki. Teraz cała czwórka jest gotowa do meczu. Czy wspomniani piłkarze zagrają od pierwszych minut, tego nie wiemy, ale dużą zagwozdkę ma za to trener.

Wszystko wskazuje na to, że pierwszy raz w sektorze gości pojawią się kibice drużyny przeciwnej. To dobrze, bo to zawsze ubarwia widowisko. Również mobilizują się nasi kibice, którzy chcą głośnym dopingiem pomóc drużynie w obronie fotela lidera!

Szerszą zapowiedź spotkania zamieścimy na naszym portalu wieczorem.