Remis z Granatem

BROŃ RADOM - GRANAT SKARŻYSKO KAMIENNA 0:0

Broń: Kosiorek (46 Młodziński) - Machajek (46 Ziemak), Wicik (46 Leśniewski), Kajpust, Jagieła (46 Kventsar), Czarnota (68 Oparcik), Dąbrowski, Imiela (46 Winiarski) Nogaj (46 Jedynak), Kasprzyk (46 Kołtunowicz), Śliwiński.

W dzisiejszym sparingu nie zagrają Kamil Czarnecki i Dawid Sala. Pierwszy jest przeziębiony, a drugi narzeka na lekki uraz.Na obozie studenckim jest Jakub Góźdź i jego również zabrakło w tym meczu.
_______________________________________________________________________
Bohaterem pierwszej połowy był bramkarz Granatu, który wybronił trzy bardzo groźne strzały, a raz uratowała go poprzeczka. Broń przeważała, miała przygniatającą momentami przewagi, ale brakowało odwagi precyzji w strzałach.

Druga połowa niczym nie różniła się od pierwszej. Broń przeważała, długo konstruowała akcje, ale grała bardzo nieskutecznie. Nasz zespół pudłował w wybornych okazjach. Najlepszą miał w 78 minucie Bartek Ziemak, który na pustą bramkę trafił...w słupek.

– Niestety wiele drużyn ma problemy z grą w ataku pozycyjnym. Zabrakło nam skuteczności, ale caly sparing uważam, za bardzo pożyteczny. Dużo pograliśmy, a najważniejsze, że wszyscy są zdrowi – powiedział krótko po meczu trener Dariusz Różański.

PODOBNE WPISY