Rusza przedsprzedaż biletów

Już w sobotę o godz. 17 nasz zespół po raz pierwszy zagra na nowym stadionie. Wszyscy nie możemy doczekać się tego święta, choć trzeba przyznać, że nikt spośród władz Broni nie kryje obaw "jak to będzie". My już teraz zapraszamy na ten mecz wszystkich sympatyków piłki nożnej nie tylko z Radomia, ale też z regionu ragionu radomskiego. Wreszcie możemy obejrzeć mecz w doskonałych warunkach, pod zadaszeniem, ze świetnym nagłośnieniem. Dla całych rodzin przygotowany zostanie sektor rodzinny. To będzie prawdziwe święto. UWAGA!!! JUż w środę rozpoczyna się przedsprzedaż biletów. Apelujemy, aby nie czekać do ostatniej chwili z zakupem biletu, a już na pewno nie można zwklekać do pierwszego gwizdka. Zmienia się Broń, powinny tez się zmienić nasze zwyczaje. Poniżej informacje dotyczące przedsprzedaży biletów.

Już od środy można kupować bilety na to spotkanie.
Kasa A od strony ul. Narutowicza 9, czynna będzie w środę i czwartek w godzinach 17-19 natomiast w piątek w godz. 17-20.
Kasa B od strony parku, czynna będzie w sobotę od godz. 15 aż do rozpoczęcia spotkania.

Bilety kosztują 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowe). Kobiety oraz uczniowie do lat 12 wchodzą na mecz za darmo. Bilety ulgowe przysługują też ojcom, których synowie trenują w Broni.

Prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości oraz numeru PESEL. Władze Broni proszą też kibiców o wyrozmiałość, bo jest to nowy obiekt, nowe standardy, nowe wymagania, których muszą uczyć się nie tylko organizatorzy, ale również widzowie.. Szersza zapowiedź pojedynku Broń – Włokniarz Zelów już w czwartkowy wieczór. Póki co jutro jedziemy do Wierzbicy. 

PODOBNE WPISY