Sobota 12.10. Wyniki grup młodzieżowych

W sobotę rozegranych została część meczów z udziałem naszych drużyn młodzieżowych. Rezultaty były różne, ale nie są one najważniejsze. Podajemy je na bieżąco w rozwinięciu!

I liga mazowiecka 2004
Broń Radom – MKS Piaseczno 2:3 

I liga radomska 2005
AS Radomiak – Broń Radom 3:1
Bramka: G. Grygiel.
Zasłużenie czy nie, ale przegraliśmy. Nie ma to znaczenia bo każdy patrzy na wynik. Zmarnowaliśmy pięć sytuacji sam na sam z bramkarzem. Nie chcę mówić o pracy sędziego bo dwie bramki straciliśmy z trzymetrowych spalonych. Smutne jest to ze wkładasz w mecz maksimum wysiłku, a nie na wszystko mamy wplyw., ale tak będzie dopóki mecze młodziży nie beda sedziowali najlepsi sedziowie tylko, ci ktorzy mają się uczyć – relacjonował nam trener Krzysztof Banaszkiewicz.

Radom: II Liga Okręgowa D2 Młodzik (rocznik 2008) Grupa 2
Bielik Wierzbica – Broń Radom 2009 0:4 (0:3).
Bramki dla Broni: A. Just x3, M. Mroczka x1.
Bardzo dobre zawody zagraliśmy dziś w roczniku 2008 z drużyną Bielika Wierzbica. Pomimo bardzo ambitnej postawy gospodarzy walczących o awans do 1 ligi nasz zespół od pierwszej do ostatniej minuty kontrolował to spotkanie. Po raz kolejny na zero w tyłach oraz dużo gry na jeden kontakt w ofensywie. Rywal wysoko zawiesił poprzeczkę ale szybkość gry i jakość była po naszej stronie.

II liga rocznika 2007
Broń II Radom – Akcja Jastrzębia  8:0
Bramki: Plewiński 4, Grzyb Maks 1 Grzyb Marcel 2 Jaworski
Drogowiec Jedlińsk – Broń III Radom 1:9
Bramki: Zawadzki 4, Wdowski 3, Bień 1, Jabłoński 1

PODOBNE WPISY