Twierdza Mszczonów nadal nie zdobyta

Mszczonowianka - Broń 0:0

Broń wystąpiła w następującym składzie -
Kędzierski - Zieliński, Kośmicki, Kupiec W, Boguś - Cieślik (75 min Kościelniak), Sałek, Cichawa, Cichoń - Ciupiński (76 min Drachal), Chudziński (59 min Bawor).

52 min - czerwona kartka dla Sałka - gramy w 10,
59 min - zmiana - Bawor za Chudzińskiego,
75 min - zmiana - Kościelniak za Cieślika,
76 min. zmiana - Drachal za Ciupińskiego.

zdjecia wieczorem

Za kilka minut sędzia Marek Ciecierski z Warszawy rozpocznie spotkanie. Broń zagra w jednolitych czerwonych strojach, natomiast Mszczonowianka w zielono-białych.

Znamy już dwa wyniki z naszej ligi – Naprzód – Szydłowianka 1:0, Piast – Sparta 2:4.

1 min – na gwizdek arbitra z Warszawy rozpoczęli gracze z Mszconowa,
5 min – rzut rożny dla gospodarzy i bardzo groźnie pod naszą bramką, na szczęście napastnik gospodarzy strzela nad poprzeczką,
8 min – przejmujemy inicjatywę w środku boiska,
9 min – ładna akcja Cichonia, który podaje do Chudzińskiego, ten jednak strzela za lekko i bramkarz chwyta piłkę,
11 min – Cichoń głową nad bramką,
15 min – mecz jest wyrównany, prowadzony w szybkim tempie, tak gospodarze, jak i nasz zespół przeprowadzają składne akcje,
20 min – indywidualna akcja Ciupińskiego, jednak jego strzał blokują obrońcy ,
21 min – Chudziński dobrze rozgrywa z rogu i po ładnej akcji Chudziński strzela za lekko,
25 min – teraz to gospodarze przeważają i widać, że bardzo zależy im na strzeleniu bramki,
29 min – bardzo dobra okazja Mszczonowianki – rajd prawą stroną, centra nad Kędzierskim i całe szczęście, że nie ma kto dobić piłki, Zieliński wybija futbolówkę,
34 min – powoli przejmujemy inicjatywę, ale nadziewamy się na kontry graczy z Mszczonowa, zółta kartka dla gracza z Mszczonowa,
38 min – Ciupiński stara się wyrobić sobie pozycję do strzału, niestety obrońcy są bardzo czujni,
40 min – Sałek udanym przechwytem inicjuje akcję Broni, ponownie obrońcy Mszczowianki są na posterunku,
44 min – trwa dominacja na boisku naszych zawodników, niestety nie potrafimy sobie wyrobić pozycji do strzału, wiele nerwowości wprowadza arbiter, który źle interpretuje niektóre zagrania zawodników obu drużyn,
45 min – najlepsza okazja dla naszego zespołu, Daniel Ciupiński przyjął podanie będąc 15 metrów i nie mając żadnego obrońcy przed sobą zdecydował się na strzał – niestety niecelnie,
46 min – sędzia kończy I połowę, w której gra była wyrównana, jeśli jednak nasi zawodnicy zagrają w II połowie tak jak w ostatnim kwadransie I, to o wynik możemy być spokojni,

46 min – drugą połowę rozpczynają gracze Broni, obie drużyny bez zmian,
48 min – kontra gospodarzy przerwana faulem Sałka, który zostaje upomniany żółtą kartką,
50 min – Cichoń próbuje zaskoczyć bramkarza gospodarzy – strzał z 15 metrów , wprost w ręce bramkarza,
52 min – w niegroźniej sytuacji fauluje Sałek, w konsekwencji otrzymuje drugą żółtą kartkę i gramy w 10,
55 min – gra toczy się w środku boiska, obie drużyny zastanawiają się jak dalej rozgrywać ten mecz,
58 min – uwidocznia się przewaga gospodarzy, którzy zwietrzyli teraz swoją szansę,
59 min – zmiana w zespole Broni – Bawor  za Chudzińskiego,
61 min – bardzo ładny strzał napstnika Mszczonowianki – Kędzierski z trudem wybija na rzut rożny,
62 min – po rzucie rożnym zakotłowało się w naszym polu karnym, wybijają obrońcy,
65 min – podręcznikowy kontratak naszego zespołu – Ciupiński do Cichonia, a ten jest ewidentnie faulowany przy strzale z 8 metra, Cichoń jest kontuzjowany,
67 min – Cichoń wraca no boisko,
69 min – Broniarze otrząsneli się już po czerwonej kartce i próbują konstruować akcje ofensywne,
70 min – mamy sporo szczścia – indywidualna akcja Rolaka, który mija dwóch naszych obrońców i Boguś wybija piłkę z lini bramkowej,
71 min – ponownie Rolak wpada w nasze pole karne – na szczęście niecelnie,
73 min – teraz to gospodarze zdecydowanie dominują na boisku,
74 min – po raz kolejny szczęście się do nas uśmiecha – centra z kornera w nasze pole karne i napastnik gospodarzy z 7 metrów nie trafia w bramkę,
75 min – zmiana w Broni – Kościelniak za Cieślika,
76 min – kolejna zmiana w Broni – Drachal za Ciupińskiego,
77 min – Broniarze grają teraz agresywniej co powoduje, że nie pozwalamy zawodnikom z Mszczonowa podchodzić pod nasze pole karne,
80 min – trwa przewaga Mszczonowianki, piłka cały czas na naszym polu karnym, nie dość, że gramy w osłabieniu, to jeszcze pod wiatr,
82 min – gracze z Mszczonowa nadal posiadają piłkę, ale nasi obrońcy nie dopuszczają ich do strzałów,
84 min – trwa skuteczna obrona bramki Kędzierskiego – nasi obrońcy bardzo pewnie, oby tak juz do końca,
85 min – jedna z nielicznych kontr Broni – osamotniony z przodu Drachal traci piłkę,
87 min – gospodarze nadal w natarciu, ale nasz zespół bardzo mądrze się broni na własnej połowie,
90 min – chaotyczny atak gospodarzy przerwany przez naszych obrońców i jeszcze próba kontraktaku,
91 min – długo rozgrywamy piłkę w środku boiska, oczekując na końcowy gwizdek,
92 min – sędzia gwiżdże po raz ostatni, jak się nie da meczu wygrać, to trzeba go choć zremisować – brawo Broniarze.