Z Zamłyniem w Radomiu

BROŃ RADOM - ZAMŁYNIE RADOM
Mecz towarzyski
Sobota godz. 11, boisko ze sztuczną nawierzchnią, przy Narutowicza 9.
Trzeci mecz towarzyski czeka w sobotę naszych piłkarzy. Tym razem zespół trenera Artura Kupca zmierzy się z niżej notowanym Zamłyniem Radom. Pojedynek odbędzie się na naszych iobiektach, na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Pierwotnie Broń miała zagrać z Drogowcem Jedlińsk, ale obie drużyny w lidze grają w drugiej kolejce, więc zrezygnowano z meczu. Z Zamłyniem pojedynek zaplanowano wstępnie na boisku w Suskowoli, ale ostatecznie obie drużyny zmierzą się w Radomiu przy N9.

Dla ekipy Zamłynia będzie to pierwszy mecz towarzyski w okresie przygotowawczym. Przypomnijmy, że trenerem tego zespołu jest Robert Rogala, były kapitan naszej drużyny, obecnie również trener rocznika 2004. Zespół Zamłynia w lidze okręgowej chce bić się w nowym sezonie o czołowe lokaty.

Jeśli chodzi o naszą drużynę, to po lekkiej kontuzji do składu wraca Adrian Karasek, którego nie widzieliśmy w akcji w środę z Ceramiką. Pozostali gracze są do dyspozycji trenera. Maciej Kencel chce spróbować swoich sił w Pilicy Białobrzegi, gdzie ma nadzieję, grać więcej w wyjściowym składzie. Reszta graczy normalnym trybem przygotowuje się do sezonu.