Zarząd Broni zaprasza !

Zaproszenie do rodziców
Stowarzyszenie Radomski Klub Piłkarski 1926 Broń Radom zaprasza rodziców naszych zawodników do udziału w pracach Klubu.Szanowni Państwo
Pragniemy wyrazić radość z powodu wybraniaBroni Radom jako miejsca w którym Państwa dziecko może poznawać tajniki piłki nożnej i mamy nadzieję, że zajęcia oferowane przez nasz klub spełnią oczekiwania Wasze i Waszych dzieci.

Wszystkie drużyny młodzieżowe naszego klubu działają w ramach Stowarzyszenia Radomski Klub Piłkarski 1926 Broń Radom, do którego należą osoby, które swoim zaangażowaniem chcą wspierać i rozwijać działalność Klubu, a także współdecydować  o jego działalności i przyszłości. Pragniemy zaprosić Państwa do wstąpienia do stowarzyszenia, by także Państwo mieli możliwość większego zaangażowania w działalność Klubu i posiadania prawa do podejmowania decyzji dotyczących jego działalności. Decyzją zarządu RKS Broń , rodzice wstępujący do stowarzyszenia są zwolnieni z opłacania składki członkowskiej na czas przynależności  dziecka w klubie Broń Radom. Wstąpienie do stowarzyszenia następuje po złożeniu wypełnionej deklaracji członkowskiej, którą można otrzymać u trenera drużyny Państwa dziecka. Wypełnioną deklarację  można złożyć u trenera lub w sekretariacie klubu , można też  przynieść na Walne Zebranie Członków RKS 1926 Broń Radom, które odbędzie się 21 września o godz.18.00 w budynku MOSiR, przy ul. Narutowicza 9.  Serdecznie zapraszamy na to zebranie.

PODOBNE WPISY