Czy uda się zachować dobrą passę i pierwszy raz wygrać w Książenicach?

W sobotę, 16 marca w samo południe nasza Broń Radom na wyjeździe zagra z rezerwami Legii Warszawa. W Książenicach, na obiektach Legia Training Center nigdy nie wygraliśmy, ale z drugiej strony już dawno Broń nie grała tak mądrze, skutecznie i efektownie jak teraz. Czeka nas ciekawa konfrontacja.

LEGIA II WARSZAWA – BROŃ RADOM – sobota godz. 12

Boisko LTC w Książenicach

Legia od kilku lat ma ambicje wprowadzić rezerwy na wyższy szczebel. Skoro, Lech, Śląsk, ŁKS, Zagłębie mogą, to czemu nie Legia? To pytanie zadają sobie na Łazienkowskiej od dłuższego czasu, ale tak naprawdę to w obecnym sezonie ta drużyna ma bardzo duże szanse na awans. W ostatniej kolejce „rezerwiści” przegrali na wyjeździe z Pelikanem Łowicz, ale wciąż mają tyle samo punktów co lider i spore szanse na awans.

Każdy rywal przed każdym meczem z rezerwami zadaje sobie pytanie, kto w rezerwach zagra z „jedynki”. W niedzielę Legia w ekstraklasie zagra z Piastem. Tak naprawdę trzeba przyznać, że nie ma to większego znaczenia. Ktokolwiek nie zagra przeciwko Broni, to Legia II będzie faworytem.

Jeśli chodzi o Broń, trener Mateusz Dudek ma spory komfort pracy. Drużyna wskoczyła na siódme miejsce i ma już 17 punktów przewagi nad strefą spadkową. O tej porze roku wreszcie pierwszy raz od dawna możemy kalkulować zupełnie inaczej. I jeśli wygramy z Legią II to możemy mieć do lidera….pięć punktów straty!!! Możemy patrzeć na fajną grę drużyny, możemy też patrzeć na to jak niewiele brakuje nam do czołówki.Zespół do sobotniego meczu przygotowuje się praktycznie w komplecie. Po pauzie za kartki wraca Sebastian Cuch.

W Książenicach graliśmy w lidze już kilkakrotnie. Ostatnio przegraliśmy tam również w Pucharze Polski. Nigdy nie udało się tam wygrać. Może właśnie uda się w sobotę? Trzymamy kciuki!

W sobotę mecz prawdopodobnie transmitowany będzie na Youtubie na kanałach Akademii Legii Warszawa. Na naszej stronie będziemy też podawać wynik i najważniejsze wydarzenia!

PODOBNE WPISY