Dwaj piłkarze Broni na testach w pierwszoligowych klubach

Hubert Derlatka w Resovii Rzeszów, a Kacper Pietrzyk w Podbeskidziu Bielsko Biała. Obaj zawodnicy Broni Radom przebywają na testach w pierwszoligowym klubie. Jaka będzie ich dalsza przyszłość to się okaże niebawem. Cieszy na pewno fakt, że nasi piłkarze przewijają się w notesach agentów z wyższych lig.

Kacper Pietrzyk, 23 letni środkowy obrońca dołączył do naszej drużyny latem 2022 roku. Wcześniej jak już pisaliśmy grał jeszcze w juniorskim zespole Broni. Mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie. Występował między innymi w Olimpii Grudziądz, Radomiaku, czy Stali Stalowa Wola. Leczył kontuzję, ale jesienią w Broni pokazał się z dobrej formy i udowodnił, że ma spore możliwości. W naszym zespole zagrał we wszystkich 17 meczach. Zdobył jedną bramkę, ale bardzo ważną, w 90 minucie w meczu z Legionovią. W poniedziałek rozpoczął testy w Podbeskidziu.

Z kolei Hubert Derlatka jesienią bardzo długo leczył mononukleozę. Wystąpił w Broni w dziewięciu meczach, w wymiarze 376 minut. Wcześniej cieszył oczy swoją grą. 19 letni wychowanek Huraganu Wołomin, był zawodnik młodej Legii wrócił do gry i został zaproszony przez Resovię Rzeszów.

Obaj zawodnicy mają ważne umowy z Bronią i czas pokaże jak potoczy się ich przyszłość.

PODOBNE WPISY