Jerzy Zawodnik prezesem Broni Radom. Wybrano nowy zarząd klubu!

Za nami Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze. Prezesem klubu na lata 2023-27 został Jerzy Zawodnik. Członkami zarządu zostali: Marcin Chłopicki, Piotr Filipowicz, Karol Gasek, Marcin Kozłowski, Mateusz Królikowski, Jan Panek. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia! Jednocześnie bardzo dziękujemy ustępującemu zarządowi i prezesowi Robertowi Wicikowi za ostatnie lata pracy!
Prezesem honorowym klubu został Jerzy Graliński.
Tegoroczne walne zgromadzenie w Broni przeszło wyjątkowo łagodnie. Uprawnionych do głosowania było około 35 osób. Ustępujący zarząd klubu przedstawił sprawozdanie finansowe za lata 2019-23. Były już prezes, Robert Wicik i jego zarząd otrzymał absolutorium, ale również podziękowania za pracę dla klubu w ostatnim czasie.
Potem członkowie walnego mogli wybrać prezesa, zarząd i komisję rewizyjną. Prezesem został Jerzy Zawodnik, były wiceprezydent Radomia. Obecnie jest wicedyrektorem Radomskiego Szpitala Specjalistycznego ds. eksploatacyjnych.
– Choć jestem stąd, to nie byłem do tej pory aktywny w życiu klubu, co nie znaczy, że był mi obojętny. Jestem Broniarzem, jestem stąd i jestem z tego dumny. Dla mnie to nowa karta w życiu. Mam nadzieję, że razem przy Waszym wsparciu sprawimy, że ten klub się będzie rozwijał – mówił podczas zebrania nowy prezes.
W skład nowego zarządu weszli: Marcin Chłopicki, Piotr Filipowicz, Karol Gasek, Marcin Kozłowski, Mateusz Królikowski, Jan Panek.
Skład Komisji Rewizyjnej: Piotr Wypchło, Sławomir Burzyński, Tomasz Bień.
Przyznano honorowy tytuł dla prezesa Jerzego Gralińskiego, który w 1960 sprowadził się do Radomia, a potem pełnił w klubie wiele funkcji, łącznie z byciem prezesem.
W dyskusji rozmawiano na temat zbliżającego się 100 lecia klubu w 2026 roku. Członkowie Walnego zobowiązali też zarząd do tego, aby herb klubu został zastrzeżony.
Nowy zarząd spotkał się też z piłkarzami trzecioligowej drużyny. Na jej sukcesy liczymy w szczególności.
– Wierzę w zaangażowanie i ciężką pracę. Jeśli będą wyniki, nam łatwiej będzie zdobywać pieniądze na funkcjonowanie tej drużyny – mówił prezes Zawodnik.
Władze Broni udały się na pierwsze posiedzenie, gdzie poruszano kolejne bardzo ważne kwestie ważne dla funkcjonowania klubu.
Liczymy na dobrą pracę! Nowemu zarządowi życzymy powodzenia i samych sukcesów! A staremu zarządowi dziękujemy za wszystko i wierzymy, że członkowie tego gremium nadal będą działać #RazemdlaBroni

PODOBNE WPISY