Majówkowe wyniki naszej młodzieży (28-30 kwietnia)

U progu majówkowego weekendu swoje mecze rozgrywały ekipy młodzieżowe Broni Radom. Wyniki będziemy uzupełniać na bieżąco.

Extraliga mazowiecka 2005
Wisła Płock – Broń Radom 8:1

I liga radomska 2007
Broń Radom – Powiślanka Lipsko 7:0
Bramki: Ogorzałek, Molga, Palanceusz, Perzyński, Lubasiński i Kokoszka 2.

Co ważne, drużyna wystąpiła w okolicznościowych koszulkach, aby wesprzeć dwóch kontuzjowanych kolegów – Wiktora Witaska i Oskara Sadkowskiego. My również trzymamy kciuki i liczymy na szybki powrót chłopaków do zdrowia.

I liga mazowiecka 2008
STF Champion Warszawa – Broń Radom 0:0
Sobota godz. 17
I liga radomska 2008
Broń II Radom – Radomiak Radom 2:2

Bramki: Pożyczka, Ryszewski.

Krzysztof Banaszkiewicz, trener: Bardzo dobry mecz Broniarzy. Zasłużyliśmy na zwycięstwo ale zabrakło skuteczności. Zmarnowaliśmy 7 sytuacji 100 procentowych, ale punkt szanujemy bo goście w ostatniej minucie trafili w poprzeczkę. Chłopaki, głowy do góry, brawa za dzisiaj.

Extraliga mazowiecka rocznika 2009
Broń Radom – Znicz Pruszków 0:2 (0:1)

Broń 09: K. Turek – A. Bomba, B. Kucharski, J. Holak, A. Płatos, A. Bomba, P. Rumkowski, B. Gierwatowski, A. Just, P. Przydatek, D. Juźwik oraz K. Ciszewski, B. Czerny, M. Grzyb, M. Iwański, W. Stachowicz, M. Wicik, P. Zegarski
Trener Martin Łabędzki: „Z przebiegu całego spotkania nie zasłużyliśmy na porażkę, natomiast nie wykorzystaliśmy kilku znakomitych sytuacji w drugiej połowie czy też rzutu karnego w pierwszej połowie przy stanie 0:0. Niemniej jednak mieliśmy sporo problemu w środku pola aby wziąć odpowiedzialność za piłkę i dać możliwość rozgrywania w centrum gry którego zdecydowanie brakowało.
Szkoda tego spotkania bo bramki do Znicza wpadły po naszym indywidualnym błędzie oraz w końcówce z rzutu karnego, tak więc optycznie spotkanie było wyrównane. Gratulujemy zwycięstwa gościom i teraz przed nami runda rewanżowa i kolejne mecze które wierzymy że uda się zakończyć zwycięstwem”