Przygotowania na Concordię. Jak zagra przeciwnik?

W najbliższą sobotę, w samo południe nasza drużyna zagra z Concordią w Elblągu. To najdalszy wyjazd Broni w rundzie wiosennej. Nasza kadra jedzie na mecz już w piątek. Spotkanie zapowiada sie bardzo ciekawie choćby z tego względu, że wokół naszego najbliższego rywala jest w ostatnich dniach bardzo głośno.

Concordia przegrała w ostatni, świąteczny weekend 0:8 w Łowiczu z Pelikanem, wystawiając do gry samych młodzieżowców. Sprawą ponoć zajął się Rzecznik Dyscyplinarny PZPN, bo jak donosi portal X przed meczem na ten mecz postawiono kilka wysokich zakładów na wysokie zwycięstwo Pelikana. Wokół samego meczu zrobiło się dość głośno.

Dla naszych piłkarzy cała ta sprawa nie powinna mieć znaczenia. Zespół przygotowuje się według własnego harmonogramu, bo bez względu na kadrę Concordii, trzeba się do meczu przygotować jak najlepiej i postarać się o komplet punktów.

W Elblągu udało się już wygrać w 2019 roku. Do tej pory z Concordią graliśmy sześć razy. Wygraliśmy 4 mecze (w tym trzy domowe) i doznaliśmy dwóch porażek. Bilans goli to 15:8 na korzyść naszej drużyny.

Wkrótce szersza zapowiedź pojedynku

PONIŻEJ OSTATNIE ZWYCIĘSTWO W ELBLĄGU

PODOBNE WPISY